Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi testszőrzet vágó készülék?

Férfi testszőrzet vágó készülék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves fiú vagyok és a koromhoz képest eléggé erős a testszőrzetem főleg mellkas tájékon.Nem vagyok göndör szőrű majomember de elég gyorsan nő és a borotvával való eltüntetés hosszadalmas, kínlódós és nem egyszer be is gyulladt egy-egy szőrtüsző ami nagyon nehezen gyógyul. A kényelem szempontjából keresnék olyan gépet ami mellkason, hónaljon és intimebb területeken is lehet használni. Nincs ilyen gépek terén tapasztalatom és nézelődtem én a neten de érdekelne pár tanács. Melyik márka melyik fejjel a legmegbízhatóbb és emellett jó lenne ha kisebb praktikusabb lenne.

Bármilyen személyes tapasztalatot meghallgatok, a válaszokat előre is Köszönöm!



2018. jan. 28. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Google: philips testszőrzetnyíró

Van pár típusa

2018. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy Philips testszőrnyíróm volt,de miután az akksi megadta magát vettem egy újat,ez Remington. Mindkettő nagyon jó leszedi a szőrt,pedig nekem tényleg nagyon sok és erős a szőrzetem.F.
2018. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!