Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy igazi rockos...

Hogy néz ki egy igazi rockos csajszi? És hogy lehetnék én is olyan? Milyen cuccokat kéne vegyek? Milyen frizurát, sminket csináljak?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat. :D

Ja és most a rockos alatt nem azt a nagyon dúrvát értem. :D


2010. szept. 24. 19:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem tartom hülyeségnek, nem akartalak megbántani( amit le is írtam, de elkerülte a figyelmedet), én is rocker vagyok. De ennek így nem lehet neki indulni, hogy mástól várod el a stílusod kialakítását.

Na mindegy.

2010. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

21:08-as!

Miért röhögnének körbe??Az én tesómnak(aki fiú) volt egy ilyen rocker korszaka!Szimatszatyorral járt suliba és hosszú haja volt meg minden!Rengeteg tankcsapda meg acdc meg minden rock számot hallgatott és kinőtte!És nem röhögte senki sem körbe!!

Mondanom sem kell hogy nekünk ez jó sokba került!!Mivel 15.000-ért kellett neki acélbetétes bakancsot venni meg stb stb....:)

2010. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem azért röhögnék körbe, mert rocker ( én is az vagyok), hanem mert divatból csinálja, ez tisztán látszik.


Értő olvasás, mint olyan...

2010. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Mindegy :D

Erről nem is érdemes vitatkozni. Unalomból feltettem egy kérdést igazából nem is tudom miért vettem ennyire komolyan h egyből megsértődtem. :D

És végül is megértelek, hisz te rocker vagy és NEM divatból csinálod, hanem gondolom igazi vérbeli vagy és hát zavarnak az olyanok akik divatból csinálják és elhitetik másokkal, hogy ők rockerek. Vagy mi.. De én tényleg nem olyan acélbetétes cipőre meg pl. ac / dc -s pólóra meg minden ilyen durva dologra gondoltam. :)

Hanem mint pl itt a csaj : http://www.youtube.com/watch?v=eTlfGImDDtI&feature=branded

2010. szept. 26. 18:05
 15/16 anonim ***** válasza:

ez a kérdés alapból hülyeség:)



egy "rockos" :)) a stílusátol függetlenül öltözik.. (viszont nincs olyan rocker, aki divatpics@hoz hasonlóan öltözködik)



egy rocker szívében ott kell lennie a stílusa iránti imádatának, és ez a lényege szerintem: az az érzés, amit érzel, amikor végignézel egy Guns N' Roses koncertet és kiráz a hideg, sírsz, annyira szereted... ez a szép benne..no, ha te minden stílust szeretsz, akkor szerintem nincs meg benned ez az érzés. sajnálom. de ez az érzés nélkül ne akarj rocker lenni. ahoz eűkell egy bizonyos felfogás, kell egy bizonyos érzés és egy kor/táraság amiben fel tudod ezt fogni..



ha rocker vagy nem kell bandás polókban járnod, énis csak az imádatom kifelyezésére veszem fel..



szóval hiába írjuk itt le neked, hogy vegzéél fel egy cicanacit:)) vagy hogy mondják..azt a feszes nadrágot és hallgass rockot, mert ezzel nem értesz meg semmit belőle..



még valami: nincs olyan, hogy "durva" ruha..


nekem a durva az a feszes nadrág,az olyan blúz, amelyből mindened kinnt van.


ha hozzád szeretnék vágni mindent azt mondanám, hogy szánalmas vagy. de nem mondom, pedig ezt gondolom...de tisztában vagyok vele, hogy nem fogod fel, hogy mit jelent "rockernek" lenni.



inkább képviselj más stílust:)-egy egészen egyszerű stílust:)

2010. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kösz. Leszek rohadt emós...
2010. dec. 15. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!