Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy igazi rockos...

Hogy néz ki egy igazi rockos csajszi? És hogy lehetnék én is olyan? Milyen cuccokat kéne vegyek? Milyen frizurát, sminket csináljak?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat. :D

Ja és most a rockos alatt nem azt a nagyon dúrvát értem. :D


2010. szept. 24. 19:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó, ha rendesen néz ki, mint egy normális lány. Amellett is lehet szeretni a rockot, nem? ;)
2010. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De, persze lehet, csak nem is tudom. Tetszik a stílusuk. És el szeretném dönteni a segítségetekkel, hogy tudok -e olyan lenni. :D A zene az más tészta.. A rockot mindenkinek kell szeretnie, még a hiphoposoknak is. :P
2010. szept. 24. 19:21
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, kérdező, nem oltogatni akarlak, de nagyon hülye vagy.

Olyan nincs, hogy rockos. Rocker, esetleg metálos van. De mégis mit gondoltál ? Hogy rocker leszel egy bizonyos ruhától/sminktől/hajtól ? Te komolyan ezt hiszed ?

Az a helyzet, hogy először a zenét kell szeretned. NAgyon szeretned. Érezned kell, hogy nélküle biza' mozdulni sem tudsz. Tiszteld a "nagyokat", legyél tisztában az alapokkal, hogy ki, miért, mikor és hol. Ha kellőképp "átitta" az agyadat a rock zene, akkor már nem lesz szükséged tanácsra, mert érezni fogod, hogy mi kell neked. Ha bakancsban, együtteses pólóban, akkor abban, ha sima farmer szerelésben, akkor abban. A kinézeted azon nem változtat, hogy mi is vagy valójában.

A másik. Jól olvastam ? A zene más tészta (lsd. 1. bekezdés) ?? Szerintem tegyél le erről, ne akarj pózer lenni, mert egy az, hogy megunod, meg ki is fognak röhögni.

Ez nem holmi divatirányzat, felveszem, mert tetszik, ez életfelfogás, ez szemléletmód, ez életvitel. Ameddig ez nincs meg benned, addig ilyen kérdéseket fogsz feltenni és nem fogod érezni, hogyan is lehetnél "rockos csajszi".

Mellesleg... milyen együtteseket hallgatsz ? Pusztán kíváncsiság.

Na, tiszteletem.

2010. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó mondatod meg merőben hülyeség. Senkinek sem kell olyan zenét szeretni, amit nem szeret. Legalább a zenében legyen szabadság.

Bocs, OFF.

2010. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

úgy pl mit Kat Von!

Szóval hogy szerintem jó fej a csajszi és igazi rockos!!

Nem az a durván elhanyagolt töredezett hajú rokkerlány!

Ő igazi Rockerlány!!:D

Itt egy pár kép:

[link]


[link]


Amíg duci volt és nem ennyire híres így nézett ki:

[link]

2010. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

cuki kérdésxDx)

ezazzzzz(Y) fogadjunk h a tankcsapdát csíped..:D mást nagyon nem tudok mert nálunk a divatpics*ák(nem mondom h divatpic*sa vagy:P) azt hallgatják..és jujj ha berakok egy BFMt:DXD

na tess azért linkelek...

na jóó googlin nincs semmi használhatóxD

írj priviben egy msn címet és elmondom h én mit csinálokx):P

16l

2010. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Rendben, persze mindenki azt szeret amit szeret. Nem is mondtam h muszáj szeretni a rockot. :)

Egyébként igazad van. A zenét érezni kell meg stb. Hát én igazából minden stílust szeretek és le szeretnék telepedni egynél. Tehát szeretnék valami stílust. És attól, hogy " minden " fajta zenét szeretek attól még öltözködhetek rockosabban. De most tényleg nem bakancsra meg együttes pólóra kell gondolni, hanem valami szolidabra. Na majd mindjárt keresek egy képet. És egyébként elég sok rockbandát szeretek: Paramore, GreenDay, Breaking Benjamin, AC / DC, Tankcsapda, Hooligans stb ..

2010. szept. 24. 21:03
 8/16 A kérdező kommentje:
És ja Kat Von tényleg rendes, meg jó a stílusa. Na jó azért az a sok tetkó nem jön be, de ő azt szereti tehát ... :D
2010. szept. 24. 21:05
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát őőőő, khm, jóvan...

Én csak meg szerettelek volna kímélni egy alapos körberöhögéstől, de csináld, ha úgy látod jónak. Abba már nem megyek bele, hogy ezek az együttesek (nagy része) mi is.

2. voltam.

2010. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Természetesen neked hülyeség . De le van szarva. Annyi hülye ember tolta már ide a képét. Régen ez az oldal még elég normális volt. Az emberek nagy része értelmes választ adott, ha meg nem tudott válaszolni akkor értelemszerűen nem írt. Most már mindenki beleavatkozik mindenbe és fikázza a másikat. Na mindegy .
2010. szept. 24. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!