Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szerekkel/kozmetikumokk...

Milyen szerekkel/kozmetikumokkal ápoljam magam?

Figyelt kérdés

Jövő héten készülök venni 1-2 kozmetikai cuccot,mert nagyon kifogytam belőlük.Amiket eddig használtam nem igazán váltak be:S

Az arcom nagyon zsíros,és tág pórusú,az orrom mitesszeres.A hajam is rettentő hamar zsíros lesz,1-2 nap alatt bezsírosodik a töve,meg a frufrum is.Ráadásul izzadós típus vagyok,ami nagyon zavar.

Mit ajánlotok,mivel ápoljam a hajam/arcom?Milyen alapozót vegyek,ami tényleg nagyon-nagyon jó,és kibír 6-7-8 órát egy huzamba?

16/L


2010. szept. 18. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
megfizethető áron kevés alapozó bír ki ilyen hosszú időt, ha a bőr problémás, de persze ez függ a körülményektől (időjárás, izzadás ... stb) is, amúgy nekem alig problémás bőröm van és egész nap kibírja a Loreal Accord Parfait (szürke kupakos), jól is fed és nem maszkosít, a legvilágosabbat használom, ami tökéletesen passzol a bőrömhöz (R1-es), szóval nekem kibírja egész nap, de nem is vészes az arcom, amikor pattis voltam, akkor hamar lejött 3-4 óra után, de most már nem, amúgy 4300 körül van, de nekem sokáig 3-4 hónapig kitart és nem is tőmíti el a pórusaimat, szóval én imádom és ajánlom is ;)
2010. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!