Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik márkájú festéktől vagy...

Melyik márkájú festéktől vagy színezőtől lesz gyönyörű fényes a hajam? Illetve milyen szerekkel kellene kezelni, hogy olyan legyen és fényes is maradjon?

Figyelt kérdés
beszeretném festeni szőkével melirozott lenőtt közép barna hajam valamilyen barnára. már csúnyának látom ,mert se nem szőke se nem barna. sötét barnára gondoltam. vagy talán vörösre.kék szemem van enyhén napbarnított bőröm. mit ajánlanátok?és milyen hajszínező vagy festék terméket?
2010. máj. 27. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a Loreal Casting Creme Gloss-tól lett a legfényesebb a hajam, ez egy ammónia mentes tartós hajszínező.

Azt viszont érdemes tudnod, hogy a mellírozott részeket nem biztos, hogy egyenletesen be fogja fogni, bármilyyen festéket vagy színezőt is próbálsz... Lehet,hogy érdemesebb fodrász segítségét kérned, mellírozott hajat nagyon macerás egyenletsre befesteni házilag.

2010. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és milyen színt használsz te? - (csak , hogy nekem is jól állna e az a szín
2010. máj. 28. 12:57
 3/3 A kérdező kommentje:
szeretnék újítani és ezért kérdezem. szeretnék valamilyen nagyon fényes szép színt. ez a színező nem szárítja a hajat? kismamák használhatják?
2010. máj. 28. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!