Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz hogy a fiuk tobbsege mar...

Igaz hogy a fiuk tobbsege mar nem "szereti" a szoke haju lanyokat?

Figyelt kérdés

csak kivancsi vagyok mert sokan mondjak hogy "aa hulye szoke nem szeretem oket.."

es amugy milyen hajszin tetszik nektek egy lanyon?

kort is irjatok.

koszi :)


2010. szept. 18. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barnák tetszenek.

15F

2010. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

istenem... nagyon szánalmas az, aki pl. nem jár szőkével, mert 'buta'.

Az én meglátásom meg az, hogy a fekete hajú csajok ostobák.

Valakinek a fekete, valakinek a barna, míg a másiknak a szőke áll jól. Nem festetném a hajam vissza barnára, hogy 'okosnak' higgyenek.

Szőkén is az vagyok.

2010. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ez a tapasztalatom...Szőke vagyok és "szeretnek"!Nem a hajszínen múlik az intelligencia!Tök 8, hogy valaki szőke, barna vagy fekete, ha buta,akkor az már messziről lerí róla!
2010. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

az a baj hogy a szőkét már egyenlővé teszik a műnőkkel!

pedig nagyon szépek a szőke lányok,sokkal hamarabb feltünést keltenek.

Csak a sok plázamacska szőke miatt skatulyáznak az emberek már.

2010. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
hát jah, nem a hajon múlik...
2010. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek a szőkék, és a festett szőkékkel sincsen semmi bajom, ha amúgy szimpatikusak, és nem keltenek műnős, cicababás benyomást. Igaz, ilyenből sajnos kevés van.
2010. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak azért nem jár szőke lánnyal, mert az tuti hülye, az magáról állít ki szegénységi bizonyítványt. Egyébként meg mindenkinek megvan a saját preferenciája/ízlése, így hajszínben is lehet...
2010. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az egyszerű szőkével van a baj, inkább a csibesárga/platina szőkével(lehetőleg fekete hajtővel).Ne haragudjatok, de az tényleg undoritó.
2010. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Én speciel gyűlölöm a szőkéket, és a barátaim többsége(98 %-a is) Szerintem hiába áll jól valakin, akkor is csúnya marad ez a szín. ÉN barna párti vagyok, jöheznek a vörösek is és a gyönyörűséges feketét. Csak szőkét ne!!! 23/F
2010. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Nem a hajszín számít! Kinek mi áll jól! Eszerint nem lehet beskatulyázni senkit sem!

Van, akinek még a kék haj is jól áll! xD

2010. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!