Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire para piercinget szúrni?

Mennyire para piercinget szúrni?

Figyelt kérdés

egyik haver megkért, hogy szúrjak neki..attól félek, hogy ha rossz helyre szúrom abból baj lehet..nekem se piercinges szúrta(bár már egy ideje csinálja).. meg csomó ismerősnek részegen kocsmába szúrták ami ugye nem túl higiénikus, ráadásul használt tűvel..és nem lett semmi.. nemtudom biztosra, hogy átszúrjam-e neki..

egyébként ajakpc..


2010. szept. 17. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

ha vérmérgezést akar kapni akkor nyugodtan.

egyébként meg használt tű->AIDS csak jónéhány akár 10 év után okoz tünetet.

2010. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én azért az alapvető higiéniára figyelni fogok..nem használt tűvel fogom szúrni..

de pl. lehet rossz helyre szúrni? van valami olyan ideg a szájba amit nem kellene átszúrni mert baj lenne belőle?

2010. szept. 17. 16:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyobb városokban van olyan hogy Orvosi kellékes vagy orvosi kellékek boltja...stb.

Ott lehet kapni olyat hogy steril tű különböző méretekben!

Azzal ha van érzéstelenítő akkor még jobb de ha nincs akkor azzal is át lehet szúrni!

Sokkal jobb mist egy varrótű vagy az isten tudja micsoda:)

2010. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, tudom milyen tű kell;) és lidokain is van.. az a kérdés, hogy el lehet-e bszni? oké, biztos el lehet, de úgyértem hogy komolyabb probléma lenne belőle..
2010. szept. 17. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:

16:58-as vagyok!

Igen el lehet bszni!

Az hogy nagyon vagy kicsit az kérdéses mert ha ideget vagy hajszále.-t szúrsz át akkor nagyon elbsztad de ha mellé vagy kettő közé szúrsz akkor nm!

Az a lényeg hogy előtte nézd meg hova szórsz,azaz jól feszítsd ki! és akkor látni fogod azokat a pici hajszálvékony domborulatokat!Nah abból kettő közé szúrsz akkor nem lehet baj!!!

2010. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és mivan ha eret szúrok át?
2010. szept. 17. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:

vérmérgezés!Még a steril tűnél is megesik!

Vagy a másik variáció a túlzott vér!Egyszerre elkezdik folyni sok sok vér a szájából és el kell állítani és orvoshoz menni!

2010. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!