Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék magamnak egy piercin...

Szeretnék magamnak egy piercinget szúrni (köldök), hogy hogyan érzéstelenítsem? (Lidocain-ra gondoltam, de azt recept nélkül nem adnak ki sajnos)

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én úgy tudom lidocain krémet kiadnak. A sima tömény változatot valóban nem.

Vagy nem tudom mennyire jó ötlet ha lefagyasztod a köldöködön a bőrt amit át szeretnél szúrni. Ez is csillapít valamit a fájdalmon. De lehet butaság.

2009. máj. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
inkább profival csináltasd sok gondod lehet a házi módszerrel...
2009. máj. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lidocain kenőcs 1400 ft körül van. Nekem ugyan semmit nem ért, meg fertőtlenítő sem árt meg mittudomén még mi és ennyiből már rendes helyen is megcsináltathatnád.
2009. máj. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én ismerősömnek is egy nem piercinges csinálta hanem a barátnője

begyulladt belülről a köldöke (ökölnyi nagyságú gennyes valami lett neki)

meg kellett műteni

ilyen butaságot ne csináljatok az a 4000 ft-ot ki lehet birni inkább minthogy kórház legyen belőle

2009. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne csináld otthon, tök nagy hülyeség! inkább gyűjts rá pénzt, ha ennyire szeretnéd ezt. ha valami bajod lesz akkor is megéri neked ezen spórolni?
2009. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Huuu egyedül ne csináld.

Barátnőm kiszúrta magának, nem valami csodásan sikerült, begennyesedett, egy idő után beforrt de ott a nyoma.


A piercing-es meg aztmondta neki hogy nemtudja átszúrni mert a másiknak a helye megvan és ha ugyanoda csinálja akkor megin elfertőződhet.

Hát igen... inkább spórolj

2009. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Nekem egy barátnőm ismerőse csinálta. "Piercinges" (idézőjelbe mert ott is kell valami vizsga szerüt tenni és elötte egy héttel csinálta nekem).

Egyébként teljesen profin, egyáltalán nem volt begyulladva.

De az azért teljesen más...

2009. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!