Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A simára borotvált arc egyre...

A simára borotvált arc egyre inkább konzervatívnak számít manapság?

Figyelt kérdés
Nekem a Covid lezárás kivételével mindig simára borotvált arcom volt és azt figyeltem meg a környezetemben, de a tömegközlekedésen is, hogy egyre kevésbé számít ez a standardnak. A fiatalabb huszonéves férfiak körében is egyre gyakoribb a rövidebb szakáll vagy a borosta, bár ez utóbbit nem tudom, hogy nem a lustaság miatt van. A borotvált arc kisfiús és nem kölcsönöz annyira maszkulin jelleget, de a nagypapám korában még az számított normának.

2022. máj. 6. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2022. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem azért hagytam el a borotválkozást, mert lusta lennék hozzá, hanem mert általában vagy kipattogzott a bőröm, vagy begyulladtak a szőrtüszőim. Az meg már csak a ráadás, hogy 22 éves léttemre, borotvált arccal kb. 15-nek nézek ki.
2022. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Én azt olvasom itt általában, hogy egy csupasz férfi búzhis.

De te tudod.

2022. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
3# Ja, a többi férfi szerint. Ha nekik akarsz elsősorban tetszeni, az inkább bzis...
2022. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Én sok csajt kérdeztem már erről. Szinte mindegyik azt mondta hogy nincs oda a szakállért, de százszor inkább az mint a csupasz arc. A borostát szerintem általában szeretik a nők.
2022. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Igen előző, a borosta sokaknak bejön. Most nagyon berobbantak a török sorozatok, ahol a főszereplő menőpasiknak mind szakálluk van. Ezek elég felkapottak, de inkább csajok nézik. Lehet mindenki rávette az urát, hogy léci növessz szakállat :D (én is rávettem a kis pihe állúmat).

Egyébként sokat tud dobni egy férfin a borosta/szakáll. Alakíthatod vele az arcod, ahogy szeretnéd és nem lesz babapofid.

2022. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a szakáll az olyan mint a bőrdzseki. Mióta világ a világ mindig divat volt, de nem mindenkinek áll jól.
2022. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Sokaknak jól áll a csupaszra borotvált arc férfi létére. Én is fiatalosabbnak nézek ki így, és sokszor alá is becsülik az életkorom, de jól érzem magam így. Régen valamiért az ápolatlanság, igénytelenség egyik jelének tartottam a megnövesztett arcszőrzetet, és most sem lépnék ki így az utcára.
2022. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem egy nő se tudna rávenni, hogy arcszőrzetet növesszek. Ha így "csupaszon" nem tetszem nekik, akkor keressenek maguknak mást! Na meg a török sorozatokat néző nők inkább jobb ha kerülnek, többségük nyilván a nagyon fiatal korosztályba tartozik, éretlenek lehetnek még, vagy inkább butuskák. Még jó, hogy nem ők formálják a stílusom.
2022. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt bírom a legjobban, amikor alig huszonéves kis ficsúrok akarnak az arcszőrzettel idősebbnek, érettebbnek tűnni, de valahogy nem áll jól nekik, inkább nevetséges hatást keltenek. A minap egy szintén ifi korú egyént láttam az állán szakállfüggönnyel. Mondanom se kell, hogy ultragáz volt. Tuti megrögzött szingli az ilyen, aki csak magának akar tetszeni.
2023. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!