Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok...

Szerintetek kövér vagyok ha:16 éves vagyok és 173cm és 75kg? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

kövér semmiképp sem vagy, de valószínűleg van rajtad mit fogni :) én is hasonló testalkat vagyok (175/78), nem korlátoz semmiben a súlyom.

15 kg-t semmiképp se adj le, max 5-6ot. nem értem, mi ez az új trend manapság, hogy mindenki 60 kg kell, hogy legyen. én pl ha belegebednék, akk sem tudnék annyi lenni a csontozatom miatt. szal ha feszes a bőröd, adsz magadra és jól érzed magad a bőrödben, akk ne érdekeljen más véleménye. te kell, hogy élj és jól érezd magad abban a testben, nem más.

22/N

2010. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"én pl ha belegebednék, akk sem tudnék annyi lenni a csontozatom miatt."=> Jó, ezt mi tudjuk, mert én is így vagyok, de mindjárt jön valami okos, aki majd jól megmondja, hogy ez csak önámítás, és ilyen nincsen, mert a csontjai mindenkinek ugyanolyan nehezek, és ez csak egy kifogás...
2010. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát igen elég feszes a bőröm a hasamnál és nem az hogy, hájas hanem pocakos gömbölyű:-)
2010. szept. 17. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!