Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy kövér lány is...

Szerintetek egy kövér lány is lehet vonzó?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 14:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Egy kövér de kitűnő tanuló és humoros (az egyik haverról van szó)
2011. jún. 29. 14:07
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Kövéren nem. De moletten még igen.

Pl. egy 160 centis lány még lehet vonzó 60-65 kilósan, szép arccal, mosolygósan és ízléses öltözettel. (nem haspóló kivillanó hájjal, meg rövid sort narancsbőrös vastag combokkal).

27L

2011. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem lehet. Láttam már olyan csajt, aki kifejezetten kövér volt, de olyan jó ízléssel öltözött fel, és olyan kisugárzása volt, hogy nő(és hetero) létemre még nekem is bejött.
2011. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Én 85 kg vagyok, nézőpont kérdése hogy kövér vagy molett. És meglepő módon sokan megfordulnak az utcán utánam, és nem, nem azért, mert rondának tartanak. Ízlésesen öltözöm, a hajam és a bőröm is ápolt, jókedvű és jó humorú vagyok, a súlyommal viszont a pajzsmirigyem miatt nem igazán tudok mit kezdeni, sportolok, hogy ne legyen még rosszabb a helyzet, ha már fogyni nem tudok. Szóval a kollégáim, ismerőseim kifejezetten vonzó lánynak tartanak a súlyom ellenére is.
2011. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Utolsóval értek egyet. Ha kicsit husibb, az sok mindenkinek jól is áll, az egészségesen telt. Ahogyan előttem mondták pl. 160 cm-hez mondjuk 60 kg.

De 80 kg már nem ez a kategória (mondjuk 160 cm-hez persze)


Szerintem kövér lány nem lehet vonzó :)Az már egészségtelen és nem túl esztétikus. Oké, jöhetnek a válaszok, hogy sok embernek ez jön be, de most őszintén mi? A lógó zsírmell, vagy a hurkák és a háj?

Szerintem az sem igaz, hogy "erről nem tehet". Ilyen nincs. Olyan van, hogy valaki lusta. A kövér emberek nagyon-nagyon kis része "nem tehet róla", a másik mondjuk 95%a meg nem bírja megállni, hogy ne egyen és lusta sportolni. Szerintem ha valakinek van akaratereje az le tud fogyni, ha nem is 50 kgosra.

Most lehet oltogatni, sajnos ez a szomorú igazság :)

2011. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Látom azóta írtak, hogy nem utolsó, hanem 1. válaszoló.
2011. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Számomra nem.
2011. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ.

(Kinek mi számít kövérnek, mert lehet, hogy vki az egyiknek vonzó, meg erotikusan telt, a másik meg lezsírdisznózza. Itt nagyon szeretik ezt a szót, engem spec. idegesít, már unom...)

2011. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem nagyon.
2011. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első osztály mindig párnás :)
2011. júl. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!