Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nézitek a ckm címlaplányt a...

Nézitek a ckm címlaplányt a viván? Gaz mi? :D

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 18:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

Nincs linkelhető képetek róla?

Vivatv honlapján meg lehet keresni?

2010. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
24%

[link]

=PP

2010. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon komoly műsor.20 perces, és ebben benne van az 5 perces reklám is..Az egészből csak annyit látni hogy egy-kettő képet kattintanak, minden lány elmondhat egy fél mondatot, és a zsűri is ugyanazokat hajtogatja...Wow. Szinvonalas egy műsor.
2010. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
na azért ne vesszetek össze.de nekem is az a véleményem hogy egy bizonyos korhatár kellene mondjuk 18éves kortól.meg a színvonalát is növelhetné azzal hogy nem ilyen 3zsüritagot raknak oda hanem egy komolyabb fotóst egy komolyabb modellt szakembert stb.meg ne 20perces legyen hanem 45perces.alapból nekem tetszik a koncepció de nincs jól összerakva
2010. szept. 16. 18:42
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
Már ne haragudj de te neked mi teccik sp meg fluor munkásságába?
2010. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
ezért komolytalanná válik.
2010. szept. 16. 18:43
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

azt birom h:

sp 12 éves kora óta rappel,

jók a számai, jó a hangja,tehetséges

amellet h jól is néz ki,

Fluor.ért annyira nem vagyok oda,de jó a hangja és a számai is

2010. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
meg nem hinném hogy pont olyanra fog gerjedni egy érett férfi aki még 18 sincs.az ilyen lányok mind 20on felüliek...
2010. szept. 16. 18:49
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a Feka nagyon gáz benne.. ma belenéztem és pont ő "beszélt", minden második szava öööööööö volt. El is kapcsoltam. :P
2010. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Láttam egy-két epizódot. Én nem ítélem el őket, szívük joga ilyen műsorba jelentkezni, és ebből megélni (bár nem hiszem, hogy vmelyikükkel is puszipajtás lennék a későbbiekben). Viszont:

1) Ennyire kevés jelentkező volt, hogy ilyen gyenge a felhozatal (arcra)? Nem azért, mert irigykedem, mert tudom, hogy nem vagyok szép, és elismerem, ha vki az... voltak is lányok a műsorban, akik tényleg azok... de több adásban továbbment olyan csaj, akinek össze-vissza állnak a fogai... de tényleg, a nagy többségnél sokkal jobb csajokat tudnék összeszedni tíz perc alatt a Deákon

2) Azért 16 évesen még ne ebből akarjanak megélni... legalább egy 18 éves korhatár kellett volna sztem

(ez meg off, mert nem a műsort minősíti, de aki fotómodell szeretne lenni, és nem aktmodell, az mi a francért jelentkezik egy ilyen műsorba? nem hiszem, hogy ez akármilyen előnyt jelentene neki, ha komolyabban szeretne foglalkozni a modellkedéssel, sőt...)

2010. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!