Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nézitek a ckm címlaplányt a...

Nézitek a ckm címlaplányt a viván? Gaz mi? :D

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 18:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

Nem nem gáz. Ez sokkal rosszabb annál. Ez a legszánalmasabb műsor amit valaha láttam.most komolyan hol vannak a szülei a 16 éves csitrinek, aki jelentkezik CKM fotózásra??Pfejjj.

Na és a profi zsűri.... Sp: No comment. Dundika: Állandóan ugyanazt a szöveget hajtogatja:kicsit kifejezőbb arcot szeretnénk látni!pfff.xdxd

Na meg a 3. akiről azt se tudom ki...

2010. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%

nem értek egyet sem veled,sem az elsővel.

Gondolom vannak itt irigyek is erre a lányokra.

Nem gáz az ha vannak címlaplányok,van akinek ez való,vagy mást nem tud csinálni.

A zsűrivel se értem mi a bajod.SP szakmai szemmel nézi,mivel fotós stb.Dundika pedig címlaplány ő nyugodtan ítélkezhet./Feka/) őt én sem értem,dehát el tudja mondani a véleményét...szal ennyi-.-

2010. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%
ezekre a lányokra*
2010. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

2. válaszoló!

Szóval szted nem gáz hogy 16 éves gyerekek meztelenkednek egy ujságban? Hát nem tudom, remélem majd ha egyszer lesz lányod akkor ő is jelentkezik egy ilyen fotozásra.

2010. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%

2.vok,

nem meztelenek ,de mind1

Ja és ha valaki címlaplány ilyen kicsit sexisebb képeket is be kell vállalnia ..

2010. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Tudod az véletlen sem lehet, hogy majdnem mindenki azt mondják az ilyen típusú műsorokra ,hogy szar. De nem csak erre, hanem pl a playboy villa lányai, paris hilton öribari kerestetik, akkor még sorolhatnám tovább győzikével, meg ami mostanában megy a Kozsós műsor...


Az ilyen emberekben meg van annyi érték, hogy tisztában legyenek azzal a ténnyel, hogy a szépség nem minden?!

Belülről viszont üresek. Aki 16 évesen szeretne már most a testéből megélni, az sem normális és a szülei se.

Ne mondja nekem senki se azt, hogy ez a normális elvárás.

Mert ez egy baromság.

Általános műveltség meg van? Vannak eszük? Attól, hogy őket még tujdák mutogatni a haveroknak, mint díszt, belül viszont sötétek. Mert az ilyeneknek miből áll az egész értékük: az ,hogy mindig jól nézzenek ki.

Akik viszont nem olyanok, mint ők azokat meg kinevetik..

Vagy kiközösítik ( J ó pár esetet hallottam ilyenekről nem csak úgy kitalálom ). Mert ugye felsőbbrendűnek érzik magukat.


És mi más kell M.o-nak , mint az ilyen ócska szenny baromság.. Csodálkozunk ,hogy ilyenek a mai fiatalok. Drogosok, alkoholisták, discos ri..b@ncok...

Azt akarják, hogy változzanak? Az ilyen műsorokkal csak a rosszabb hatást érik el, még rosszabb lesz a helyzet.


Gratulálni tudok a magyar társadalomnak, akik tettek azért, hogy ennyire elbutuljon a magyar fiatalságot!


Persze, még vannak normálisak. De az is csak csekély számban található meg...

2010. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
fiatalságot: fiatalság*
2010. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Eléggé ocsmány műsor(nem hinném hogy megkéne magyaráznom miért) a vivatv színvonala kezd a 0 alatt lenni az ilyen sp fluor és társaival együtt
2010. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
nem kell valakit azért le ri..b@ncozni mert fotózzák..
2010. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

te meg ne is haragudj mien példa az h sp fluor....nem vagy normális!!komolyan mondom, te mész le 0 alá..

ennek most semmi köze ehhez...de mind1-.-

2010. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!