Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » H&M használt termék visszavétele?

H&M használt termék visszavétele?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy ruhákat vissza lehet vinni de cipőket is?
2021. nov. 23. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire használt? Egyébként minden az aktuális vezetőtől függ, aki éppen bent van. Mert a kasszás úgyis odahívja a felettesét, hogy nézzék még és úgy döntenek - legalábbis nálunk így van (H&M-hez hasonló üzlet) - pl elvileg csak úgy veszünk ruhát is vissza, ha nem volt még kimosva stb, de volt, hogy kimosta a vásárló és elkezdett foszlani az anyag és így visszavettük hibás termékként a szabályok ellenére. Szóval mindenképp megéri bemenni, ha még nem telt el a 4 hét.
2021. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem teljesen erre gondoltam, a H&M-ben van olyan lehetőség, hogy a már nem használt terméket visszaveszik újrahasznosításra és cserébe 500ft kupont kapok az alkalmazáson keresztül. De nem tudom, hogy a cipőket is visszaveszik-e vagy csak a ruházati termékre vonatkozik.
2021. nov. 23. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Amire Te gondolsz az a használt ruha leadása. Lehet vinni ruhát, háztartási textíliát, úgy tudom fehérneműt és cipőt nem. És kapsz egy 500 Ft-os kupont.
2021. nov. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaaa, a visszavétel szó zavart be. Azt hittem ott vásárolt cipőt szeretnél visszavinni. Én nem is tudtam, hogy hasznánl ruhákat bevesznek, csak a Hádáról hallottam ilyet eddig.
2021. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!