Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki melltarto...

Szerintetek ciki melltarto nelkul kimenni az utcara? En sohase tudnek kimenni anelkul xD

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 21:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, sztem undoritó, amikor igy átlátszik meg minden...igénytelen.
2010. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
én most fogom megcsináltatni, h végre büszke lehessek rájuk, nem mondom, h melltartó nélkül fogok járni, de biztos lesz egy-egy nyári nap mikor szabadon hagyom őket (persze nem áttetsző ruhában)....egyébként jól érzed, nem illendő melltartó nélkül menni sok helyre és az sem túl szép ha valakinek szinte átlátszik a bimbója a ruhán
2010. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
de jó neked:D nekem nincs pénzem megcsináltatni, meg nem is lesz vagy 10 évig:S 22:13-as voltam.
2010. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván átlátszó ruha alá vagy olyan alá amiből ki van mindened ildomos melltartót venni, de van amikor nem muszáj, feltéve persze ha valakinek szép, feszes melle van, mert ha valaki a lógó melleit teszi közszemlére az rettentő ízléstelen. Én is szerencsés alkat vagyok, nem lógnak a melleim, pedig elég ritkán hordok melltartót, itthonra sohasem, mégsem ereszkedtek meg. Szerintem nem gagyi és ízléstelen ha nem veszek mindig melltartót. Ja és én azt hallottam hogy azért nem jó a melleknek az állandó melltartó viselés mert a tartó szalagok "ellustulnak" és nem töltik be funkciójukat. Igazából szerintem az egész a genetikán na meg az életkoron múlik.:)


25/N

2010. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%
Akinek szép feszes kis cicijei vannak és olyan toppot vesz fel nyáron, szerintem nem ciki, de persze illő, ha van a felsőben valami szivacs betét vagy ilyesmi.Viszont az szörnyű, ha idősebb nők nagy lógó cicikkel melltartó nélkül flangálnak a nagy melegben egy szál pólóban:S
2010. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
Én ki nem mennék anélkül. :D Persze akinek jó adottságai vannak, az megteheti. :) De valamelyik nap, még nyár végén láttam egy nőt, vékony, lenge nyári ruhába, és nem volt rajta melltartó, és csak úgy virítottak a csúnya, lógó mellei. xD
2010. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%
nekem melltartó nélkül is szép csak 75D-s most értitek van egy súlya...ha nem tartanám meg simán kinyúlhatna ha úgy járnék kellnék, meg ha pl fútnék a busz után..
2010. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2010. szept. 4. 10:48
 19/21 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem valakinek felesleges..pff.. és am az kit érdekel,hogy te nem tudnál kimenni? Minek kell itt játszani az eszed..-.-
2010. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ha vkinek nincs szüksége melltartóra, és nem túl átlátszó az anyaga a felsőnek, akkor nem ciki. Mondjuk én sem tudnék kimenni az utcára melltartó nélkül, nekem sajnos szükségem van rá...
2010. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!