Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki az ilyen melltartó?

Ciki az ilyen melltartó?

Figyelt kérdés

Hetedikes lány vagyok focizom és nem szeretem a melltartót,ezért nem is hordom.A mell alattim : 63cm a mellemnél: 69 cm az gáz ha ilyen hordok :

[link]


2011. júl. 4. 20:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
nem, ez teljesen rendben van szerintem.
2011. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 valaki a tömegből válasza:
De aranyos, :) Nem szerintem nem.
2011. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Ez de cuki~~~

Egyáltalán nem ciki. Én 18 vagyok és rühellem a merevítős melltartót. Ha lehet sportmelltartó vagy topszerű. Még a nevét sem tom =/, lényeg h kényelmes legyen.

13évesen *gondolom ennyi vagy* pedig nem is kell a hagyományos, nincs rá szükség csak ha nagyon nagy a cici. Nem ez se gond mert 80B-s vagyok. =))

2011. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Ez de cuki~~~

Egyáltalán nem ciki. Én 18 vagyok és rühellem a merevítős melltartót. Ha lehet sportmelltartó vagy topszerű. Még a nevét sem tom =/, lényeg h kényelmes legyen.

13évesen *gondolom ennyi vagy* pedig nem is kell a hagyományos, nincs rá szükség csak ha nagyon nagy a cici. Nekem ez se gond mert 80B-s vagyok. =))

2011. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Amúgy nekem ugyan ilyen van csak merevítő és szivacs nélkül.

[link]

2011. júl. 4. 20:26
 6/15 anonim ***** válasza:
cukii:D
2011. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
14 éves korig oké,felette szerintem ciki.
2011. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs nagy melled és nem látszik át a pólón a minta,akkor nincs ezzel semmi baj. Bőven elég cicifixet hordani ennyi idősen,nem kell minden mell-kezdeményre rádobni a push upot :)
2011. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja hogy hetedikes..azt nem is láttam,akkor nem szóltam,csak tényleg ne látszódjon át.
2011. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én 14 éves vagyok, most megyek 9.-be és ilyet hordok én is. Egyáltalán nincs mellem, max egy kis dudorka, és az sem "szép, formás" szóval "korrigálnom" kell...

Na ezek szerint én ciki vagyok? :/:S:(

2011. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!