Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Két hete szurattam daith...

Két hete szurattam daith (migrén) piercinget. Semmi gond nem volt vele. Ma egy picit vérzett amikor tisztítottam. Ez normális? Megijedtem

Figyelt kérdés
2021. okt. 17. 18:35
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem vagyok szakértő és nekem nincs daith piercingem, de az orrpiercingem illetve néha a második fül piercingem is néha picit véres volt tisztítás közben amíg még gyógyult. Ha nem fáj és csak egy kicsi vér volt, akkor szerintem nincs gond. Viszont ha többször előfordul illetve nagyon véres, akkor fordulj a pierceredhez, ő biztos tudni fogja, mi a baj.
2021. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se gond amíg nem folytonos a probléma, végül is ez egy gyógyuló seb. Azért ha sokáig fent áll, ahogy írták fent, kérdezz rá annál aki csinálta. Ártani nem fog.


Nekem a fülemben minden lyuk máshogy gyógyult pl.

2021. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2/2 Nálad hogy gyógyultak a piercingeid?


Szerintem normális egy kis vér. Nekem négy napos és picit még szokott vérezni (daith piercing).

2022. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!