Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szúrással fülbevalót is...

Szúrással fülbevalót is szoktak behelyezni, vagy csak piercinget?

Figyelt kérdés

Szeretnék fülbevalót porcba, de nem belövéssel, hanem szúrással. Viszont akármelyik oldalt néztem, szúrásnál csak piercingről írtak.

(Tudom, hogy magát a lyukat is piercingnek nevezik, de én a talpas ékszerre gondolok most:) )



2021. szept. 1. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Tulajdonképpen egy sima lobe is piercing (talpas vagy nem talpas), nem beszélve azokról amelyek porcba mennek, a piercing szó tulajdonképpen gyűjtőfogalma a testékszereknek, nem kell feltétlen extrém dolgokra gondolni.

A kérdésedre pedig a válasz, hogy akármit szúrnak neked, ha jó szalonba mész és gyakorlott a piercer. A legtöbb helyen te magad választod ki az ékszert, a piercer esetleg javaslatot fog tenni, hogy ő milyen fajtát ajánl a gyógyulásra való tekintettel.

2021. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen a választ! :)
2021. szept. 1. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!