Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hélix és sima fülbevaló...

Hélix és sima fülbevaló (cimpa) kezelése? Összezavarodtam

Figyelt kérdés

ma csináltattam egyszerre a kettőt és mondta a csaj mit kéne majd, de én izgultam is kicsit, és megkavarodtam.

Kaptam kicsi kenőcs szerűt hogy tegyek rá napi 2-3x. Viszont azt mondta egyáltalán ne mozgassam. Viszont a sima fülbevalókat kéne, nem? Már csak azért hogy ne nőjön rá.

Itt vagyok most 4 új lyukkal és lassan már nem tudom, melyiket hogy kéne , most igazabol raktam az osszeshez kis kenőcsöt, ha nagyon nem sikeredik, visszamegyek megkérdezem.

Viszont azt olvastam a porcba szúrtakat nem szabad egyáltalán mozgatni.

Ti mikor lett hogy kezeltétek?

Mennyi idő után gyógyult, nem fájt?

honnan tudom, hogy rendesen meggyógyult?



2021. júl. 10. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem hívod fel/írsz rá a szakemberre aki készítette neked az ékszereket? :) Ő választ tudna adni az összes kérdésedre. :)
2021. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hjshsuebsnjs válasza:
13%

Én helixet szúrattam 2 hete. Egyértelmű, nyomtatott utasítással. A porc lassabban gyógyul és fájdalmasabban,nekem 2 hét kellett hozzá, hogy ne fájjon minden alkalommal,mikor hozzáérek és tudjak aludni azon az oldalon.

Pár napig naponta 3-4x, miután lefertőtlenítettem körülötte,meg kellett mozgatni, utána pedig naponta 2x. Muszáj, különben rágyógyul a fülire a "seb". Eleinte nagyon fájt a mozgatás is. Érdemes fültisztító pálcikával kezelni, tisztítani.

2021. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Egyformán kell őket kezelni, de a helixet tovább, mert lassabban gyógyul. Eleinte naponta többször tisztítsd meg fertőtlenítővel, majd ritkábban. Mozgatni egyiket sem szabad, mert ezzel csak rosszat teszel a friss sebnek. A bőr és a fém nem tudnak összenőni, csak a sebgyógyulás miatt keletkező nedvesség és hámló bőr tapad rá, ami miatt úgy tűnhet, hogy ránő. Ez a rendszeres tisztítással lejön. A fertőtlenítésen kívül mást nem kell tenned vele, főleg olyat nem, ami fáj.
2021. júl. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

Igen en is úgy éreztem, hogy semmiképp nem kéne mozgatni.

Milyen fertőtlenítőt érdemes használni? Vagy bármilyen jó?

A csaj aki csinálta a tengeri sós vizet mondta.

2021. júl. 11. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!