Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a fehér folyós...

Mi lehet ez a fehér folyós valami a fülebvaló lyuknál?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve, hogy van egy harmadik lyuk a fülemben. Észrevettem, hogy néha a lyuk mellett közvetlen fehér “hólyag” szerű valami van ott,olyan mint egy fehér pattanás. Kilehetett nyomni,de a lyuk belsejében is volt ilyen fehér folyós cucc. Fogalmam sincs mi lehet ez,de most még picit lilás is lett tőle a fülem,de ahogy bekentem alkohollal picit szebb lett. Valami tipp, hogy mi lehet ez?

Mellette esetleg új fülbevalókat kéne vennem?



2021. máj. 30. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem genny, esetleg?
2021. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az is lehet,pontosan nem tudom. A genny inkább sàrgás ha jól tudom, ez hófehér inkább:/. De lehet tévedek!
2021. máj. 31. 00:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos fémérzékenységre/allergiára utal. Nekem is ilyen. Fel is adtam a fülbevalók viselését. 25 éves koromba jött ki ráadásul.
2021. máj. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem nekem nem ez,most is elmúlt, csak egy picit sebes a lyuknál és ennyi:/.
2021. jún. 2. 00:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!