Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülbelóvésnél hogyan lehet...

Fülbelóvésnél hogyan lehet érzésteleníteni?

Figyelt kérdés

Már van fülbevalóm amit még babakoromban lőttek de szeretnék még több fülbevalót egyedül csak a fájdalom tart vissza. Hogyan lehetne érzésteleníteni? Nagyon fáj?


Azt kihagytam hogy nem porcba szeretnék lövetni



2021. júl. 22. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzéstelenítenek, de már annyira modern szerkezetek vannak, hogy kisgyerekeknek is pillanatok alatt gond nélkül belövik, minimális fájdalommal, és hanggal. Én annak idején az erős csattanó hangtól jobban megijedtem, mint a fájdalomtól.
2021. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem 10 éves koromban lőttek be fülbevalót, ugyan már részletesen nem emlékszem rá, de nem érzéstelenítették, viszont nem fájt egyáltalán. csak egy prillanatig érztem, és utána már bent is volt. úgyhogy a helyedben nem izgulnék emiatt.
2021. júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Igen tényleg,sokszor a hang nagyobb mint a fájdalom.

Én Nyíregyházi vagyok esetleg azt nem tudjátok hogy itt hol lehet csinálni fülbelövést?

2021. júl. 22. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Fülbelövést szinte bármelyik kozmetikus csinál. Én inkább a szúrást ajánlom egy piercingesnél .
2021. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!