Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Fresh-ből a Wiki tényleg...

A Fresh-ből a Wiki tényleg cigány csaj?

Figyelt kérdés
amugy sztem nagyon szép, lehet pont azért mert cigány? :O:)
2010. aug. 30. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
nem csak agyonszolizott
2010. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

"lehet pont azért mert cigány?"

Éppen azért szép mert nem cigány inkább

2010. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

pedig vannak nagyon szép cigánylányok....a cigányok között is vannak többféle típusúak( tudom h.te nem tudod)....pl.kolompár, beás,stb....

és vannak köztük nagyon szép lányok! érdekes arcuk van,nem olyan átlagosak mint altalába a magyar lányok.

2010. aug. 30. 17:11
 4/10 A kérdező kommentje:
2010. aug. 30. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te véletlen nem vagy cigány?

Amúgy mi a közismert cigányokra gondolunk akik nem olyan gyönyörűek.

2010. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

én nem vagyok az, de van 1 barátnöm akit már nagyon régóta ismerek.igaz ö csak félcigány, és senki meg nem mondja róla hogy az,.nagyon szép, különleges arca van,és nem olyan mint általában a cigányok..

azokat nekem se kell bemutatni:)

2010. aug. 30. 17:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

17:08 vagyok

Én csak az eddigi tapasztalataim alapján írtam választ. De ezek szerint nem ismerem annyira még a világot :)

2010. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem cigány. A haja festett fekete, a bőre meg szolis. De elég durván. Én is nagyon szépnek tartottam, amíg a magyarországi Britney koncert előtt mellettem nem várakozott :D A szeme alatt nagyon ráncos volt, mint egy 50 évesnek.. Én akkor csalódtam benne. Meg egymás után szívták a cigit az Andikával, közben meg hangosan vihogtak.
2010. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát igen, a képeken mindenki szépnek tűnik-egy kis retusálással:) amugy én is megnézném élőbe:)
2010. aug. 31. 11:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont azért nagyon szép mert hazai anyagból van. Volt szerencsém élőben látni és ugyan olyan szép mint a magazinokban. Lehet smink volt rajta nemtom, de tény, hogy sokan irigykedhetnek rá. Egyszóval nem cigány.
2012. okt. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!