Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Üdv! 18.-adikán rendeltem...

Üdv! 18.-adikán rendeltem sheinről. Már egy hete "áll" a csomagom és azt írja ki hogy a dpd felé van elküldve a csomagom adatai. Lehet hogy a "vámoltatásnál" beragadt a csomagom? A válszokat megköszönném. Mert elkezdtem aggódni.:)

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valami gond van értesítenek róla, ne aggódj. Nekem is volt már hogy rendeltem valamit (belföld) és 2 hét múlva jött meg. Úgy, hogy 5-7 napot írtak a szállítási időre. A Shein amugy sem ragadt a vámon.
2021. aug. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 ködzönöm a válszod🙏🏼:)
2021. aug. 26. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 17.én rendeltem, de már rendeltem ezelőtt is és majdnem mindig, kicsit furán írta a dpd-t.

Kb küldés után akkor változott, mikor már másnap jött a csomag😅

Most legalább az a szerencse, hogy 3 nap van megadva, hogy mikor érkezik, az egész pontos. Inkább arra hagyatkozz.

2021. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!