Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Vámoltatás kérdés?

Vámoltatás kérdés?

Figyelt kérdés
Jövőhéten utazom életemben először repülővel és nem igazán tudom, vagyis nem értem, hogy nekem kell e majd valamit elvámoltatnom? és ha igen akkor ez hogy is zajlik? Személyes dolgaimon kívül fűszereket, kekszet, csokikat, cukrokat, puzzle-t viszek ki... Tudom, hülye kérdés, de tényleg nem tudom, hogy ezeket átengedik e kérdezés nélkül..? Nagyon megköszönöm a válaszokat:))

2015. aug. 19. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Amiket irtal azt at engedik.Hus es zoldseg,gyumolcs feleket nem.A repulon adnak egy nyomtatvanyt a leszallas elott amin be kell jelolni mit hozol.Amikor mesz ki ott elkerik a nyomtatvanyt es megmondjak hogy be kell-e menned ellenorzesre vagy mehetsz ki egyenesen.Itt nincs zold folyoso ok dontenek hogy kit neznek at.
2015. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen:)
2015. aug. 21. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:

ahogy elozo irta, hus, zoldseg, gyumolcs NE legyen nalad

meg egy alma sem, amit az utazashoz viszel, mindent fogyassz el meg a leszallas elott


az en taskamhoz odault a biztonsagi kutya es a tiszt megkert, hogy nyissam ki a taskat. Volt benne egy bananhej, a banant meg a gepen ettem meg. Kidobatta velem. Az elottem levo csaladtol egy nagy zacsko narancsot vettek el es kuka.


Sokan meselik, hogy hoztak mar rud szalamit meg Gyulai kolbaszt, de ezek tiltott dolgok, szoval ne kockaztass.


Csoki, cukor, keksz, fuszer, palinka engedelyezett. Alkohol persze csak x mennyisegig.


En barmikor jovok egy karton turo rudi es 5-6 csomag gesztenye pure az mindig van nalam.

Eddig csak egyszer nyitottak ki a borondot es a gesztenye puret neztek. Mondtam chestnut pure - megszagolta es vissza rakta ;)

2015. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaj de jó, hogy leírtad:) szalámit nem is akartam vinni, de örülök, hogy a többit szó nélkül engedik:) túró rudit lehet viszek, azért annál jobb nem nagyon van:D
2015. aug. 22. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!