Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miket vettetek az őszre?

Miket vettetek az őszre?

Figyelt kérdés
Ruha,cipő,táska,kiegészítők,smink???
2010. aug. 29. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
még semmit XD
2010. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jó és akkor mit fogsz?


Én eddig egy farmert vettem 2000-ért és egy pólót 990-ért.

De még kell vennem egy vagy két farmert,mert 2 van most.Egy kiskabátkát őszre,sportcipőt,hosszúújjút a hidegebb napokra.

Még télre kell valószínűleg téli kabát és csizma,meg kötött garbó.


Úgyhogy már kb. 2 hónapja spórolok,a nyáron alig vettem valamit.Hiszen a szüleimnek sem feneketlen a pénztárcájuk.Így a megspórolt pénzből majd valamelyiket állom.

15/L

2010. aug. 29. 19:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szintén nem vettem még semmit:D

Nyáron vettem két pólót és egy fekete kardigánt. De fogok még venni egy fekete bőr dzsekit,egy platformos magassarkút,két pulcsit és egy táskát. Meg lehet nézek még egy sálat is:)

Ennyit terveztem,a télit még nem tudom.

16/L

2010. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én vettem cipőket,dzsekit,gatyát,pólókat de kell még gatya és pulcsi még egy dzsekit is akarok.meg persze télre csizma kabát kötött garbók:)
2010. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

hol találtál 2000- ért farmert?

2 pulcsit vettem, cipzárosat és póló fölé elég kényelmes, ha reggelente még hűvös van, de utána nappal már melegebb akkor könnyen le tudom venni, egy sportcipőt ami remélhetőleg nem foga beázni, ha esik az eső, egy új sulistáska, elég nagy szóval minden belefér, kiegészítőket utálom és sminkem már így is van elég, felét sem használom

venni szeretnék még 2 felsőt és egy sálat, ha lesz még pénzem majd (az is később lesz) akkor veszek egy kardigánt is

szerintem ezeket majd jövőhéten fogom megvenni, suli után bemegyek 1-2 boltba, pont útba esik:)

2010. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Eddig vettem egy Reebok rövidujjút 2099Ft-ért, meg egy Brodaway hosszú újjút 2990-ért. Ennyi.


Amúgy meg kérdező, tényleg...hol találtál te farmert 2000-ért?

2010. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ahol én lakok van Invázió és leárazások vannak.

1500-3000Ft-ért vannak farmerek,pólók nem annyira voltak.

A pólót pedig a Red Lionban vettem;)


Köszi a válaszokat!

2010. aug. 29. 21:04
 8/14 anonim ***** válasza:
2 gatyát szintén, ballonkabát, hosszú begombolós kardigán, fehér póló, cipő azt hiszem ennyi... :D
2010. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

eddig még csak egy farmert vettem miss chick-ben akciósan 7000-ért.Vettem 2 magassarkút...meg hamarosan megyek pécsre ott majd bevásárolok,mert ahol lakok nincsenek olyan cuccok amilyen a stílusom

18/L

2010. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1 farmert vettem 2500 Ft-ért kínaiba:),a nyáron vettem sok pólót,ujjatlan,ujjas,majd azokat fogom hordani pulcsival.Vettem múlt héten egy fekete,kötött,jó hosszú kardigánt C&A-ba 3000 Ft-ért,meg egy horgolt sapit 1700 Ft-ért.Bőrdzsekim van még tavalyról,fekete,motoros,imádom,szintén C&A,le votl árazva 15ezerről 6ezerre:)Meg egy fekete-fehér leopárd mintás tornacipőt vettem,vagyis kaptam ajándékba:)Tavalyról van 1 jó hosszú lila,kötött sálam,lábszárvédő,kesztyű,úgyhogy ezekkel nem lesz gond:)Még akarok venni 1 sima edzőcipőt,1 farmert,1-2 hosszú újjú felsőt,meg télre kabátot,csizmát:)

16/L

2010. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!