Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől van másoknak mindig...

Mitől van másoknak mindig olyan jó illata?

Figyelt kérdés

Tiszta vagyok, naponta 2x biztosan fürdök/zuhanyzom, használok dezodort, parfümöt, minden nap tiszta ruhában járok. Magamon nem érzem azt a kellemes egész napon át tartó tisztaságillatot, amit sokakon. Kollegákon, ismerősökön, vagy ismeretleneken is. Olyan mintha úgy körbelengné valami aura őket,mintha épp a zuhany alól léptek volna ki, van akin egész nap érzem.

Kipróbáltam már én sokféle fürdőszert, deot, illatszert, de magamon sosem érzem így.

Hogy érhetem el, hogy nekem is egész nap, munka közben is ilyen friss, üde illatom legyen?



2021. aug. 11. 19:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A saját illatunkat nem érezzük. Ha olyan parfümöt használsz, ami jó minőségű és tartós az illata, azt azért magadon is érzed valamennyire pár órán keresztül, de nehogy magadra locsolj fél üveg parfümöt, csakhogy érezd az illatod, mert sokan beleesnek ebbe a hibába és majd meg lehet fulladni a közelükben.


Nekem pl múltkor mondta valaki, aki mellett elsétáltam, hogy milyen finom illatú a hajam. Úgy meglepődtem, mert én egyáltalán nem érzem a hajam illatát :D De nyugi, mások nagyon is érzik a te illatodat.

2021. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#2

Igeen ez tényleg ilyen, vagy mikor hazamész nap végén, nem érzed a lakásod illatát, de ha pl hosszabb nyaralásból térsz haza, akkor igen :)

2021. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!