Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől van másoknak mindig...

Mitől van másoknak mindig olyan jó illata?

Figyelt kérdés

Tiszta vagyok, naponta 2x biztosan fürdök/zuhanyzom, használok dezodort, parfümöt, minden nap tiszta ruhában járok. Magamon nem érzem azt a kellemes egész napon át tartó tisztaságillatot, amit sokakon. Kollegákon, ismerősökön, vagy ismeretleneken is. Olyan mintha úgy körbelengné valami aura őket,mintha épp a zuhany alól léptek volna ki, van akin egész nap érzem.

Kipróbáltam már én sokféle fürdőszert, deot, illatszert, de magamon sosem érzem így.

Hogy érhetem el, hogy nekem is egész nap, munka közben is ilyen friss, üde illatom legyen?



2021. aug. 11. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Lehet olyan illatod van csak nem érzed, mert hozzászokik az orrod.
2021. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek van egyfajta illata. Szerintem azt érzed a többi emberen, vagy tényleg csak a parfümöt. Mivel ahogy írtad igényes, tiszta vagy aki ad magára, biztos neked is jó illatod van. Csak te nem érzed, mert a saját illatod, és hozzászokik az orrod. Most mondok egy személyes példát. Amikor először mentem egyik ismerősömhöz, a lakásába lépve megcsapott egyből az illata. Utána még pár alkalommal megtörtént ugyanez. Majd ahogy egyre többet voltam nála, olyannyira alig éreztem valamit. Most meg ott tartok, hogy ha hazaérek, csak a ruháimon érzem azt az illatot, amit egykor a lakásába lépve éreztem egyből :D. Ez ilyen.
2021. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Fél óránként magukra locsolnak fél üveg parfümöt.
2021. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1#

Nem tudom, szerintem igazad van. Reggel amikor felveszem a tiszta ruhám, érzem azböblítőt, tiszta, kellemes, érzem a samponom illatát, a deot, stb.. De egy óra műlva huss, eltűnik, semmi, pedig többször szaglásztam magam.

Akár pl (remélem leírhatom a márkát), lenor, silan, coccolino öblítőket, a szekrényben hetekig mintha érezném, de a ruhákból viselés alatt pikkpakk eltűnik. Egy kolleganőm, egész nap együtt dolgozunk, ahogy sür{g forog, mindig mwgcsap az a jó ilkat, irigylem is érte.

2021. aug. 11. 20:06
 5/12 A kérdező kommentje:

2#

Tényleg így lehet.

Érdekes pl, amikor egyszer a buszon utazva éreztem valakin egy iszonyat jó illatot, megmondta milyen parfümöt használ, hónapokkal később megvettem, rajtam csalódás volt, pár óra és semmit nem éreztem, nem volt komfortérzetem, nap végére meg aztán inkább kellemetlen illatom volt. De akik valahogy konzerválják magukon a tisztaságillatot, vajon hogyan?

Nekem nem sikerül.

Vettem múltkor mosópardümöt, öblítő helyett, száradásig jó es kellemes volt, utána semleges.

Jó lenne olyan púdertiszta érzés, illat a sok óra munka közben is.

2021. aug. 11. 20:11
 6/12 A kérdező kommentje:

3#

Biztos nem, azért az rettentő tömény lenne.

Ez olyan tisztaságillat.

2021. aug. 11. 20:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert megszokod!

Én se érzem magamon soha,viszont sokszor megdicsérnek hogy milyen jó illatom van. Mindig megörülök😂

2021. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Magan altalaban nem erzi az ember, engem is idegesit ez:D
2021. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Keresd a púderes illatú parfümöket, azok adnak ilyen érzést.
2021. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hozzászokik az orrod a parfümhöz. Az agy így védekezik a felesleges impulzusok ellen. A látótered 20%-át elveszi az orrod, mégsem látod.

Nalam is rengetegszer volt, hogy azt hittem elmúlt a parfüm illata, és mégis dicsértek, hogy milyen jó illatom van

2021. aug. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!