Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Essence Soft Touch Mousse...

Az Essence Soft Touch Mousse alapozót vettem, de sajnos mikor felkenem az arcomra, olyan mintha az egész arcom hámlana. Mitől van ez? Eddig soha nem volt ilyen más alapozókkal, meg mindig bőr radírozok szükség szerint. Másoknak is ilyen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen minden hab állagú alapozónál, krémezd be előtte.
2010. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és bőrtónus javító jó ha azzal bekenem előtte? az is ilyen krém szerű:D
2010. dec. 12. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl száraz az arcod? Nekem ezért hámlott ilyenkor. Amikor elkezdtem hidratálni, akkor jöttem rá, hogy korábban olyan volt mint a krokodilbőr. :D
2010. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Az essence szerintem nem túl jó minőségű... tehát már itt is kezdődhetnek a problémák. Először is alapozósás előtt mindenképpen kenj vmit az arcodra, sminkalapot vagy hidratálókrémet, de ez szerintem egy alapdolog.
2010. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Nem hiszem hogy nincs otthon testápolód, vagy valami, azzal is kenegethetnéd, egy idő után jobb lesz.

2010. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%

Hát az essence márka szerintem nem is a legjobb.Én egyszer vettem essence alapozót és szerintem nagyon rossz.

Van egy kicsi essence szemhéjpúder palettám és az sem valami jó......

2010. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!