Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők! Tetszik nektek ez a...

Nők! Tetszik nektek ez a test? Sok vagy kevés, vagy túl vékony?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2021. aug. 9. 18:00
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Dehogy vagyok fiu lol XDD
2021. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

#31

Jól van. Elhiszem.

2021. aug. 14. 12:09
 33/38 anonim ***** válasza:

De mért a nőknek akarsz tetszeni? Úgy értem, hogy mért nem elég azt az egy nőt megtalálnod, akinek tetszel? Nem vagyunk egyformák, nem egyforma az ízlésünk, és biztos vagyok benne, hogy van, akinek a 8 kilóval nehezebb alkatod tetszik, van akinek meg a mostani, van akinek mindkettő, és van akinek egyik sem. Ismeretlenül van aki lehet csak trollkodik, te meg komolyan veszed. Ráadásul azt se tudod, férfi vagy nő válaszol.

(Én egyébként nő vagyok, de nem nyilatkozok, mert nekem a férjem jön be, engem nem érdekel másnak a teste :)

2021. szept. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

#33

Mert nincs olyan. Vonzalom, kompromisszumok és megállapodás létezik.

Biztos vagyok abban, hogy számodra sem kizárólagosan csak a férjed a vonzó férfi és rajta kívül mindenki más egy közömbös alak.

2021. szept. 5. 09:40
 35/38 anonim ***** válasza:

"Biztos vagyok abban, hogy számodra sem kizárólagosan csak a férjed a vonzó férfi és rajta kívül mindenki más egy közömbös alak."

Hát nem tudom, engem abszolút nem vonz egy idegen férfitest. Én társat nem test alapján választottam, hanem megismertem, és mindenhogyan tetszik, kívül-belül.

2021. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

#35

Persze külsőleg az arc sokkal fontosabb mint a test alkat, izmosság vagy magasság.

2021. szept. 5. 10:25
 37/38 anonim ***** válasza:

"Persze külsőleg az arc sokkal fontosabb mint a test alkat, izmosság vagy magasság"


Nyilván egyénfüggő (nálam pl az izmosság, magasság nem számít - bár túl magas társat nem szerettem volna), de szerintem jobban számít a jellem, a kisugárzás. Volt egy férfi kollégám, nagyon alacsony volt, kopaszodó, vézna, szakmailag viszont a legjobb volt a cégnél. Volt magabiztossága a hátrányos külseje ellenére, és egy aranyos, szép felesége lett (aki egyébként alacsonyabb nála).

2021. szept. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, fontosabb az, hogy magadnak mennyire tetszel, mint az, hogy itt gyakorin mit mondanak rólad. Legyen akkora a súlyod, ami mellett jól érzed magad, legyél annyira izmos, amennyire neked tetszik, és ha magadat így elfogadod, az ki fog sugározni. Bárki találhat hozzá illő társat, de persze az is számít, hogy reálisak-e az elvárásai a társsal kapcsolatban. Az említett kollégám nem erőltette, ha valakinél nem jött be a próbálkozása, és nem vette el a kedvét se a társkereséstől. Volt egy másik kollégám, erősen túlsúlyos (nem az a fajta túlsúly, ami sok evésből fakad, hanem szerintem ez már valamilyen hormonális zavarnak volt köszönhető), egyébként nagyon aranyos, rendes srác. Nemrég láttam Facebookon (már nem annál a cégnél dolgozok), hogy ő is megnősült, egy hasonlóan túlsúlyos nőt vett el.
2021. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!