Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Foylamatosan változni fog a...

Foylamatosan változni fog a testem?

Figyelt kérdés
Kb 8 hónapja szedek fogamzásgátlót(Novynette-t). Az elején kicsit hiztam mert nagy étvágyat csinált de már ezt kordában tartom :D a Mellem is nőtt egy keveset de a napokban még nagyobbnak érzem.Lehet butaság de azt hittem hogy mikor elkezdem szedni akkkor változik mert ugye több hormon stb... és ez ennyi is lesz. Vagy a mellem mindig fog nőni egy keveset? Mielőtt azt hinnétek nem azért kérdezem mert iszonyat nagy mellekre vágyom hanem azért mert már zavar de nagyon :S Nektek mijen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban???
2010. aug. 28. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

én ugyanilyen tablettát szedek már több éve és én nem vettem észre változást a testemen. Picit talán az elején nőtt a mellem,de nem sokat,de aztán az is abbamaradt. Szerintem neked se fog tovább nőni,de kitudja,lehet más hatással van rád. Én mondjuk nem híztam egy dekát se tőle-nem éreztem éhesebbnek se magam.

2010. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem hogy elmúlik nálam is :)
2010. aug. 28. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!