Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi értelme a csalásnak a...

Mi értelme a csalásnak a szépségverseny oldalakon?

Figyelt kérdés

Komolyan vicc ami ott folyik. Gondoltam kipróbálom magam, beregisztráltam a jopasi.hu című oldalra, erre lepontoznak pár órán belül 10/2-re amikor az összeset lepipáltam kinézetbe akik ott voltak regisztrálva. Az ilyen bevasalt hajú b.uzik ( [link] meg 4-esre vannak felértékelve.


Kb. az első 10 oldalnyi gyereknél 10x vagyok jobb képűbb egybe vetve, erre direkt lepontoznak, hogy ők legyenek elől. Mi értelme ennek, ha így kerülnek előre attól ugyanúgy hülye fejűek maradnak. Van valami normális verseny normális pontozással, mert ennek így nem sok értelme, és nem tudok kihasználni/megmutatni a tökéletes külsőmet :S


2010. aug. 26. 18:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na, akkor holnap. :D
2010. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Így van :)


De jól hűtsétek a gépet, nehogy elolvadjon amikor megnyitjátok a képem.

2010. aug. 26. 20:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Az egódból adhatnál egy picit;)
2010. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hát azt mindenkinek magának kell kialakítani, de ha tudnék adnák szívesen.


Amúgy belenézek a tükörbe (akár reggel) és még a tükör is megremeg majdnem, és visszakiabál hogy ne menjek még el.

2010. aug. 26. 20:33
 15/17 anonim ***** válasza:
jaj,most má'értem,kamu!
2010. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 rencsyke77 válasza:
ezt muszáj volt belinkelni?! ember megnyitottam láttam 3 képet és a hányás kerülget...mit csücsörít az a b.uzi...az a haj...az a ruha...
2010. aug. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lol, pont ma 18:34kor írt ki vki egy kérdést, amiben ez az emberszabású szerepel. x3 Tuti kamu az is. De am ha nem kamuzol akkor az egódból tényleg vehetnél vissza, ha meg kamuzol, akkor ne kamuzzá'! :D
2010. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!