Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi értelme a csalásnak a...

Mi értelme a csalásnak a szépségverseny oldalakon?

Figyelt kérdés

Komolyan vicc ami ott folyik. Gondoltam kipróbálom magam, beregisztráltam a jopasi.hu című oldalra, erre lepontoznak pár órán belül 10/2-re amikor az összeset lepipáltam kinézetbe akik ott voltak regisztrálva. Az ilyen bevasalt hajú b.uzik ( [link] meg 4-esre vannak felértékelve.


Kb. az első 10 oldalnyi gyereknél 10x vagyok jobb képűbb egybe vetve, erre direkt lepontoznak, hogy ők legyenek elől. Mi értelme ennek, ha így kerülnek előre attól ugyanúgy hülye fejűek maradnak. Van valami normális verseny normális pontozással, mert ennek így nem sok értelme, és nem tudok kihasználni/megmutatni a tökéletes külsőmet :S


2010. aug. 26. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne regisztrálj ilyen szarokra.
2010. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
GOndoltam hátha felfedeznek (valami modell cég pl.)... Nem hagyom kárba veszni a kinézetemet
2010. aug. 26. 18:29
 3/17 A kérdező kommentje:
Valahova muszáj lenne felraknom magam ahol véleményeznek is, lehetőleg külföldi oldalra, mert a hazai modell cégek egyenlőek a nullával...
2010. aug. 26. 18:29
 4/17 anonim ***** válasza:
Fogadd el: manapság a díszb.uzik kellenek az embereknek :(
2010. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Jajj,már megijedtem,hogy te vagy ez a rózsaszín szedett szemöldökű b uzi.

Me'llik vagy te?Felszavazlak,ha úgy jobban esik.

De amúgy,ha magadról így beszélsz,képzelem milyen vagy......

2010. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

18:45 :

Lehet hogy csak feldúlt...

2010. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

uhh hogy te milyen egoista vagy.....

Amúgy mi a neved,majd elhiszem h jó pasi vagy ha megmondod h mi,ha nem mondod meg akkor nem is vagy az.

2010. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nem tudok kihasználni/megmutatni a tökéletes külsőmet :S


erre mondtam,hétszentség,hogy nekem nem lennél tökéletes,de mindegy,írj nevet és rádnyomom,hogy szívdöglesztő

2010. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Az ilyen b.uzi az nem ember, aki így öltözködik akárki akármit mondd... A normális öltözködésű meleg férfi az teljes értékű heteronak felel meg, de az ilyet azt nem részletezem tovább... Férfinak született (elméletileg) akkor ne női ruhákba bújjon :@


Amúgy letöröltem magam idegességemben, de ma este ha lesz időm vagy holnap újra regisztrálok, abban biztos lehettek és pontozhattok...


Látom hogy regisztrált egy gyerek Alex01 néven ő is 4 alá lett pontozva, vagyis ilyen buznyákok szintjére emelik... Amúgy az arcszerkezetem hasonlít az Alex01 nevezetű srácra csak kicsit karakteresebb, majd meglátjátok, maximum holnap már regisztrálok, majd dobom ide a linket.

2010. aug. 26. 19:04
 10/17 anonim ***** válasza:
egód az van.:D
2010. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!