Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van a világon még olyan...

Van a világon még olyan ember, aki undorítónak tartja az emberi lábat? (Bokától a lábujjakig)

Figyelt kérdés
Csak mert én annak tartom és nagyon szépnek kell ahhoz lennie, hogy egyáltalán rá merjek nézni, ez már fóbiának számít?...
2010. aug. 24. 00:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Amúgy alapjáraton nincs vele baj, csak attól félek, hogy büdös lesz az illető lába ...
2010. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú, én épp, hogy nagyon imádom, persze csak lányokét, és amelyik szép :)
2010. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
jajjj behaltam ezeken a labas kepen xD.LOL meg a videon... te jo hulye vagy hallod.marmint a labas valaszolo xD.en csak azt utalom,ha valaki a "durva" labaval er hozzam.attol a hideg is kiraz.szerintem ez valami fobia akar lenni a tied.
2010. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
Nekem csak a nagy lábak nem tetszenek főleg férfiaknál, az tényleg gusztustalan, főleg ha még el is van hanyagolva. De egy szép, ápolt, lakkozott, pici női láb szerintem szép. 19/L
2010. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nekemtetszik:DDD

16l

2010. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kapd be, benjibenji! xDDDDDD Ez nem vicces...nyáron, főleg nyár elején, mikor még minden láb fehér, alig merem kinyitni a szemem az utcán! De ezek szerint vannak itt, akik együttéreznek velem..:) És igen, undorodom attól is, ha valaki mellettem meztelen lábbal alszik..rosszabb napjaimon a sajátomtól is. Kedves és 'igencsak intelligens' első válaszoló! Mindenki magából és a neveltetéséből indul ki...köszönöm.
2010. aug. 24. 23:28
 17/20 A kérdező kommentje:
Kedves 19/L, teljesen igazad van! Egy pici, lakkozott, női láb nagyon is szép lehet. De nőknél is vannak undorító, hatalmas, fehér lábak vaskos lábujjakkal, nulla lakkal...na, azt ne!
2010. aug. 24. 23:33
 18/20 anonim ***** válasza:

én lábfetisiszta vagyok szóval nekem a női lábujjak , talp , szép láb a minden :)

Nem mondom vannak csúnya női lábujjak , de van eszméletlenül formás gyönyörű is!


19F

2010. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ÉN IS
2011. máj. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Fúj..
2011. jún. 6. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!