Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem gáz a meghosszabított...

Nem gáz a meghosszabított haj? Csak én látom undorítónak hogy valaki egy másik ember haját hordja a a fején méregdrága pénzért?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem csak te látod, én már láttam közelről, sztem baromi ronda, és igénytelennek tűnik. aztán lehet csak bénán rakták fel az illetőnek, nem tudom, de én sosem csináltatnék, az tuti :D

és ráadásul tényleg baromi sokba kerül, nem ér annyit az egész.

2008. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem csak ti látjátok így, én is így látom. Baromi igénytelen, és ronda is. Csak azok hordanak ilyet, akik ki akarnak v.mivel tűnni a többi közül. Csak közbe nem veszi észre,hogy ezzel nem kitűnik, inkább eltűnik a normális kategóriából:)))
2008. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem tetszik!! az egyik lány ismerősöm felvarrt haját megtapintottam, hát azt kell mondanom hogy majdnem szétporladt a kezemben...de halaudunk a korral, és már ilyet is lehet. Sajnos! 19 éves fiú.
2008. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mostohanővéremnek is van, és sztem sokkal jobb így. neki jól tették fel, nem látszik annyira műnek. persze, én máshogy nézek rá, mert tudom, hogy ott van, de ha messziről látnám, és nem ismerném, úgy nem lehet észrevenni. annyiból viszont nagyon csúnya, hogy ott, ahol felvarrták, kemény, és mindig figyelni kell, hogy nem lóg-e ki... amúgy én sem hordanám szivesen más haját...
2008. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hogy milyen minQségq hajat raknak bele,meghogy megegyezik-e a színe az eredeti hajjal.Meghát van több fajta is pl:Csatolós,ragasztós...
2008. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!