Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok arról,...

Fiúk! Ti mit gondoltok arról, hogyha egy lány otthonra is sminkeli magát?

Figyelt kérdés

Otthonra alapozó,szempilla spirál ,pirosító .


Nemet és kort is írjatok légyszi ! :D


2010. aug. 23. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tök felesleges, csak a bőrödnek ártasz. 16L
2010. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
azt h csunya és még otthon is rejtegeti magát 19f
2010. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
csak gratulálni tudok_-
2010. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
azt hogy hülyeséget csinál
2010. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
minek? senki sem lát, ha meg igen akkor csak az igazi arcodat fogja látni, nem vagy te szörny, hogy ne láthassanak smink nélkül
2010. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az illető gyökér. Nem értem, miért kell a smink egyáltalán, nemhogy otthonra. Ha ünnepekkor kifesti magát egy lány, az még oké, de minden nap? És még otthon is "teljes harci díszben"???


Na neee...

2010. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

utolsó: azért, mert a smink egy olyan lehetőség a nők számára, amit nem szabad kihagyni. a szépet kiemeli és mégszebbé teszi, a csúnyácskát meg feljavítja.


amúgy meg tényleg nagyon rosszul teszi, hagyni kell a bőrt pihenni.. és tuti önértékelési problémái vannak.

2010. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
bocsi, 18/L voltam
2010. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem írtam ki azt ,hogy IGEN én ezt szoktam csinálni . Csak egy kérdés volt egy tök alap témáról .Mellesleg én csak akkor sminkelem ki magam ha pl. szalagavatóra vagy hasonló ünnepre megyek de oda is csak a fennt felsoroltakat használom . Szóval ...
2010. aug. 24. 10:35
 10/13 anonim ***** válasza:
sminkelem magam napi szinten, de amint hazaérek, lemosok mindent. a bőrnek is kell pihenés. a családom meg évekig smink nélkül látott, tehát szerintem nem botránkoznak meg, ha megjelenek a vacsoránál egy sulis-diákdiris pólóban, melegítőben, smink nélkül...
2010. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!