Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek errol a...

Nyuxipok kérdése:

Mi a velemenyetek errol a lanyrol (azaz rolam)?

Figyelt kérdés

Mondjatok el a velemenyeteket...Kivancsi vagyok,hogy ki mit fog mondani rolam.

Az elso ket kep,az regebbi,a tobbit mostanaba csinaltam.

Szerintetek jol allna a szoke haj rozsaszin melirral vagy maradjon a barna es bele valamilyen szinu melir csikok?

Nem kellene egy kicsit fogynom?173cm/65kg es 17/l


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. aug. 23. 12:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom,mi bajotok van de van sokkal rondább aki kérdezgeti,hogy szép vagyok.



Amúgy szerintem egy kicsit turbózd fel a ruhatáradat és sportolj.

2010. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A pózolás meg a melltartópánt szerintem is gáz. Fogynod miért kéne? Magas vagy, nincs gond az alakoddal. Az hogy ilyen a stílusod.. oké, hogy a véleményeket kérdezted, de akkora stílus váltás szerintem nem kell. Ha neked ezek a ruhák tetszenek, legyen. Hisz se nem túl kihívó se nem "ultragáz".. :-)
2010. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Kivancsi vagyok,hogy milyen stilusra gondoltok,mi allna nekem jol?Mutassatok kepeket.
2010. aug. 23. 12:56
 14/21 anonim ***** válasza:

most miért lenne nyomi? ez is egy vélemény, de ne már, ez nem igaz.


szerintem szép arcod van:) igen, egy stílusváltás jó lenne, ha gondolod írj privátban, és msnen is beszélhetünk ha gondolod, ilyesmivel szeretnék foglalkozni később (ruhatervezés/styliskodás/stílustanácsadás) szóval azt hiszem értek hozzá és szivesen segitenék! :))

2010. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Az arcod nem tetszik. Az alakod jó. Jól áll a sötét haj, és az élénk színű ruhák. Viszont ne pózolgass, és valamiért nem vagy szimpatikus. Ez úgy első ránézésre kialakult, nem tudom miért.
2010. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos vagy
2010. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

hát nekem nem tetszel. elnézést.

a pózolgatás gáz.

szerintem növeszd meg a hajad és ha annyira akarod festetni szőke melírok. de amúgy inkább csak hosszabb barna.

meg kicsit divatosabb ruhák.

nem azt mondom menj el a new yorkerbe és vedd meg a fél boltot. ha elmész a kínaiba ott 800/2000 FT között találsz jobbnál jobb pólókat,toppokat stb. De ha van a közeledbe invázió nevű üzlet akkor indulj.

Fogynod nem kell csak sportolni. kicsit kézre.. kosarazást ajánlom.

17/F

2010. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

huh. ruhatárfrissítés!! nézz körül a mai divatos boltokban, new yorker, bershka, pimkie..

hajadat el ne cseszd szőkével meg pinkkel, sztem jobban áll a sötét haj. ráadásul nem divat a feltűnő melír, inkább a természetes. ha barna a hajad akk barna árnyalatokat rakass bele.

am sztem meg fogynod kéne, legalább 5 kilót... nem vagy kövér, de nem is vagy csinos. tornázz!

alapvetően egy teljesen átlagos, stílustalan lánynak tűnsz.

2010. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

szerintem ez a szembelógós haj nagyon nem áll jól neked. vágass egyenes frufrut : [link]

19/L

2010. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az arcod nem tetszik, de egy jó frizura csodákra képes. Egyetértek az utolsó válaszolóval, hogy vágass frufrut. És valóban cseréld le a ruhatárad, mert ez 5 évvel ezelőtt volt divat, amik rajtad vannak. Szerintem 4-5 kg, fogyhatnál, vagyis inkább izmosodhatnál/csinosodhatnál.
2010. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!