Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a szemem és...

Szerintetek szép a szemem és aszám?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]


[link]



Ezpedigakörmöm éssajátom szép?ja ésabajuszkáémat léxenecikizzétek köszii.


[link]


[link]


[link]


2010. aug. 22. 23:15
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Okéoké...lehet h kicsitkoszosak a körmeim. A szempillám igazi nem mű....köszönöm a válaszokat
2010. aug. 23. 21:12
 22/25 anonim válasza:
Te férfi vagy? Ha most kezd nőni a bajuszod, tanácsolom, hogy ne borotváld le. Az első pelyhesedést sosem szabad, mert pattanásos leszel. Amúgy gyönyörű vagy. Férfi magazinba most keresnek száj és szem modelleket. Ha érdekel a cím kérlek válaszolj.
2010. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
nő vok és nem xD
2010. aug. 25. 16:21
 24/25 anonim ***** válasza:

hát ez a bajusz.. lécci szedesd már ki ne tart semeddig az erősebb szőröket húzd ki a többit nemfontos.

a körmöd szép. és jó hogy saját

a szád szerintem is kagyló alakú ami szép de egy iciripicirit nekem vastag a szemed meg átlag :)

2011. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
végig olvastam a válaszokat, és arra jutottam, hogy felesleges ide kérdést feltenni.. hogy miért? mert rögtön: cigány vagy? a bajuszod szedesd ki, mert ultra ciki! honnan tudod, hogy telik neki a bajusz szedésre??? honnan tudod, hogy van rá pénze? én az olyan romákat nem ítélem el akik nem lopnak vagy nem sértegetnek, lehetnek kivételek, és vannak is! ha megismernéd ezt a csjat akkor lehet hogy tok jó fej aranyos attól,hogy vki még nem olyan szép, még lehet kedves !
2011. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!