Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a szemem és...

Szerintetek szép a szemem és aszám?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]


[link]



Ezpedigakörmöm éssajátom szép?ja ésabajuszkáémat léxenecikizzétek köszii.


[link]


[link]


[link]


2010. aug. 22. 23:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
A szád szép lenne, de az a bajusz lerontja, a szemed nem tetszik és a körmöd se. Ja és takaríts ki otthon mert tiszta retek a kő, plusz verd pofán magad egy helyesírási szótárral. Please. Mert az írásod nagyon "gáz".
2010. aug. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem cigány vagy! Elég szőrős vagy, ez undorító, a szád nem tetszik, viszont a szemed szerintem szép. Műszempillád van? Az első két manikűr undorító, az utolsó elmegy, de csúnya a kézfejed.
2010. aug. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Na, összeszedem magam és megpróbálok építő jellegű kritikával szolgálni. (Ezek után ajánlom, hogy ne kamukérdés legyen és ne feleslegesen tépjen a szám!)


A szád szörnyű. A formájával nem tudsz mit csinálni max a színekkel tudsz játszani. Egyébként ha jobban megnézem nincs itt akkora baj (a száddal). De mivel elég hangsúlyos lehet jobban járnál ha nem kennél rá semmit és inkább a szemedet hangsúlyoznád.

A bajusz az rettenetes!!! Menj el kozmetikushoz és gyantáztasd MINDENKÉPPEN. Ha azért nem mentél eddig mert még fiatal vagy ( A sminkeléshez és körömlakkhoz már nem vagy fiatal drága?) akkor is menj el. Ha ilyen a helyzet akkor el kell kezdeni fiatalon, nincs mese. Hidd el, a gyantától nem fog erősödni! Ha még erősödik akkor az azért lesz mert a hormonjaid bekavartak a kamaszkorban.

De a gyanta csak és kizárólag gyengíteni, ritkítani fogja.


A szemed nagyon szépnek tűnik, ha ezek valódi pillák akkor nagyon szerencsés vagy.

Nekem a második képen a szemsmink nem tetszik, ne haragudj.

Ha kontúrt rajzolsz feketével vagy barnával akkor felülre ne menjen ilyen világos, fényes festék. Illetve mehet, de akkor ne csíkban mert úgy nem túl előnyös. Ha az egész szemhéjadra teszel ( de nem ebből) akkor lehet jobb lesz.


A körmök... a barna bőrűeknek szerintem ezek nem állnak jól.

A rózsaszín tetejű olyan olcsó hatást kelt a kezeden.

A fekete pedig egyenesen botrányos, mintha csupa piszok lenne a kezed. Felejtsd ezt el, mert nem szép.

Az utolsó, piros nem tűnik rossznak.


Javaslom használj halvány rózsaszín körömlakkot, pasztell színeket, arany vagy ezüst körömlakkot.

A barna bőrön ezek nagyon szépen mutatnak. Volt egy roma barátnőm olyan színű bőre volt, mint neked a képeken. Nagyon jól álltak neki ezek a színek.

Akkor is próbáld ki ha elsőre nem tetszik az ötlet, meglátod szebben fog mutatni. ;)


Közben keresem neked az egyik régebbi kérdést, de sajnos nem találom. Egy lány kérdezte kreol bőrhöz milyen körömlakkok passzolnak és részletesen leírtuk neki, ezt szerettem volna belinkelni de egyelőre nincs meg...

2010. aug. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Na megvan:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-kie..

Én a 00:58 vagyok (ott is regényt írtam) :D

2010. aug. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%

a szép az kicsit durva kifejezés... a kib*szott ronda helytállóbb

OFF: én ha nem is tudok mindig helyesen írni legalább megpróbálok, tudod ezért voltak a nyelvtan órák általánosban!

2010. aug. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%

szerintem a szád szép, szép telt ajkaid vannak - de azzal a bajusszal gyorsan kezdj valamit,mert rettentően rontja a képet.

a szemed is szép, jó formája van.

a körmeid szép alakúak,de a festése nekem nem jön be, olyan fura,olcsó hatást kelt. Valami egyszerűbb francia manikűr vagy valami jobb lenne.

2010. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 01:49

Leírt helyettem mindent. :D

2010. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%
de ráncos a kezed :O
2010. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Megint egy unatkozó retkes cigány. Ha a kezedet mutogatod legalább megmosshattad volna-.- Az első képen egy férfi szája van kirúzsozva és lefényképezve? :DD Bár annak se ennyire szőrös..... És írni pedig megtanulhattál volna körömfestés helyett.
2010. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

fúj az a bajusz,undorító

a körmeid koszosak---> ebből következik az ,hogy ápolatlan vagy ... a szád meg olyan óriás p.csa száj ,szemed meg semmi extra amúgy is kifestve mindenkinek szép :)

2010. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!