Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy én 167cm...

Hogy lehet az, hogy én 167cm vagyok, míg az öcsém 174cm?

Figyelt kérdés

Mindketten fiúk vagyunk.Én 20 elmúltam,míg öcsém 16 lesz,mégis sokkal magasabb nálam.Én már túl vagyok azon a korszakon,amikor még nőhet az ember,tesóm még csak a korszak közepén tart.Lehetséges,hogy akár 15centivel magasabb lesz nálam?

Én 20évesen nagyon alacsony vagyok,míg öcsém közel 16 évesen már beleesik az átlagba.

Ennyire eltérne a genetikánk?


2010. aug. 22. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
apátok magas ?
2010. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy anyátok ?
2010. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez valahol genetika.. Bátyám kisebb növésű volt, mint én megállapodott magasságunkkal. Az öccs általában magasabb..
2010. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy a postás??? XDDDDDD
2010. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok és 168 cm, nővérem pedig lassan 18 és 165cm :D
2010. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem,apám kb. akkora,mint én.Anyám meg kb.158cm .

De mint megtudtam a nagyszülők magasak voltak,talán az öcsém őket örökölte és nagyra fog nőni.

Öcsém és én teljesen különbözünk.

Míg ő könnyen hízik és elérte már ennyi idősen és magasan a 87kg-t is,addig én jóval le vagyok tőle maradva.

Én bármit és bármennyit ehetek,nem fog rajtam.

2010. okt. 17. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!