Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek a lánynak...

Szerintetek ennek a lánynak milyen alakja van?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy jó-e vagy nem, hanem arra, hogy homokóra ( [link] körte ( [link] vékony/sportos ( [link] vagy alma ( [link] alakú-e?


[link]

[link]

[link]


Köszi a segítséget! =) (amúgy nem én vagyok a képen, mielőtt bárki kérdezné :) )


2010. aug. 21. 16:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Almának tűnik, de ezek a képek alapján nem 100%-ra mondom.
2010. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Most nemazért, de ha nem te vagy a képen,akkor miért érdekel, hogy mit gondolunk róla? Nem lenne egyszerűbb beirmerni, hogy te vagy az? annyira szánalmas ez a "nem én vagyok rajta" szöveg...-.-
2010. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
szerintem répa alakú lehet, komolyan van ilyen bár nem soroltad fel. vagy tégla.
2010. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a segítséget! :)


kedves 18:08-as: tényleg nem én vagyok a képen, én picit ducibb vagyok, mint ez a lány. különben is: ha én lennék ilyen tökéletes alakú, szerinted kitenném ide a fotómat, hogy mit gondoltok rólam? :O mindegy, jogod van a véleményedhez, ha elhiszed, hogy nem én vagyok, ok, ha nem, úgy is jó :)

2010. aug. 21. 18:22
 15/19 anonim ***** válasza:
A tökéletestől azért ez távol van, ahogy elnézem, egy szimpla spárga alkat. Nem a legszerencsésebb, max annyiban, hogy nem hízékony.
2010. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

köszi :)

ismertek a neten olyan oldalt, ami leírja, hogy milyen a tégla, répa és spárga alak? beírtam a gugliba, de nekem nem adott ki semmit... :S

2010. aug. 22. 08:26
 17/19 anonim ***** válasza:

szia találtam neked egy ilyent: nézd

[link]

2010. aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem sokat látni a képekből.. annyit vettem észre, h nagyon vékony. =D
2010. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát ezekből a képekből ezt pont nem lehet megállapítani.

Vékony... De hogy milyenek az arányai, az rohadtul nem látszik.

2010. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!