Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy a fülem, mit csináljak?

Nagy a fülem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya vagyok nagy fülemmel, nemtok vele mit csinálni, plasztikázásik nem akarok lesüllyedni


esetleg van valami frizura ami eleterelné a figyelmet a nagy fülről? lehetőleg "divatos"


2010. aug. 19. 23:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
:)) Haha! Akkor már a fültágítódat néznék, és nem a füledet :)
2013. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát azóta már sok víz lefolyt a dunán :DDDDD mindig rövid hajat vágattam mert közben rájöttem hogy tökjó hogy ilyen elálló fülem van, mert ha nem ilyen lenne az nem is én lennék:) meg azóta volt fültágítóm is:D csak kivettem mert anyám kicsapta a balhét itthon..
2013. márc. 27. 18:43
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne már! ;))) Komolyan azt mondod, hogy örülsz az elálló füleidnek? Erre kíváncsi lennék. A rövid haj csak még jobban kiemeli a füleket. Na meg a fültágító? Milyen lehet az összkép...?
2013. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Ajánlok egy koreai drámát, amit megtalálsz a googlen angol felirattal. Kb arrol szol hogy a lany csunya es bantjak a suliban. Aztán elköltöztek szepen kicsicsázza(sminkeli ) magát es az uj suliban vannak barátai, de mindig ugyelnie kell arra hogy nehogy lejojjon vagy elkenödjon a sminkje. Meg csomo pasi kedveli ot. Lee Su Hoo ismeri őt smink nélkul es szépnek is tartjaa úgy. TRUE BEAUTY. Tobbet meg nem tudok mert meg csak a 8. Része jott ki de igazábol minel csúnyább vagy annál igazabb barátokat szerethetsz, mert nem a kulsodet nézik hanem a belső tulajdonságaidat. Szval ne szegyeld magad. En sem vagyok valami szepség, de igazából a baráaim kedves szavai miatt már nam parázom a külsőm miatt. ^3^.

Ui:naggyon aranyos az a dráma jajj. Annyira tetszik. ♡♡

2021. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ja es még! Innen látom milyen szep vagy!!!! Ne plasztikáztass!! Az a legcsúnyább dolog! Ja akkor ehhez is ajánlok egx dramát!!: My ID is a gangnam beauty.

Ez egy plasztikáztatott csajról szól. Te ne süllyedj le idáig! ♡•♡

2021. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!