Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen sulicuccok kellenek...

Milyen sulicuccok kellenek gimibe egy lánynak? (nem ruha)

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

füzetek, tollak, körző, vonalzó, számológép.

ilyenekre gondoltál?

2010. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen ilyenekre.

csakhogy milyeneket..(:

képek is jöhetnek

2010. aug. 17. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem kell egy-két toll, grafitceruza és radír. A többit meg majd úgyis megmondják a tanárok, milyet vegyetek. Nálunk régen többen jártak úgy, hogy megvették pl. a többezres számológépet előre, aztán matekon kiderült, hogy nem jó. Vagy a dizájnos szögmérőt, aztán a tanár órán mondta, hogy papírt vigyünk. Ne bonyolítsd ilyennel az életed :)
2010. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most megyek 11.-be. Én kilencedik előtt, augusztus 31.én elmentem anyuékkal bevásárolni. Tök felesleges volt. :) Várd meg, hogy a tanárok elmondják, hogy milyen füzetek kellennek, számológép, körző, vonalzó. Olcsóbban megúszod, mintha aztán mindenből újat kell venned. Néhány toll amúgy elég, ceruza, radír. Borítók szerintem nem kellennek, hacsak nem ragaszkodsz hozzá. Sulitáska... hát... mindenféle lehet, csak ne valami babarózsaszín Hannah Montana-s. :)) Szóval... első néhány napban kiderül, hogy mi kell, utána menj a legközelebbi papírboltba/tescoba, és egyben meg tudod venni legalább az összes cuccot.
2010. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Piciregica ***** válasza:

Most megyek 12-be,én is gimis vok:)

Szerintem is fölösleges egyszerre megvenned a cuccokat,mert úgyis meg fogod tudni az első héten hogy mire lesz szükséged,mit várnak el.A füzeteket meg íróeszközöket vegyétek meg,a többit meg majd megtudod.Am melyik gimibe mész?

2010. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Piciregica ***** válasza:

Am én tök rózsaszínen tipegtem be amikor beköltöztem a koleszba,cici,köldökpiercing kinn,magassarkú...hát...nem tettem túl jó benyomást,de minden kialakult.:)

Az a lényeg,hogy legyél kedves,barátságos,mert az első benyomáson sok múlik,és nekem is nehéz volt átalakítani a véleméyneket,de sikerült.Az elején cicababaként,vagy pinkiminkiként emlegettek,de a 2.hónaptól "cicababa" helyett már a nevemen szólítottak.:)és azóta tök megváltoztam.Nem átlagos lettem,csak visszább vettem.Megvannak a barátaim,meg a mi imidzsünk:D


De az elején a felsőbbévesek sokat szivattak a stílusom miatt...a fiúknak tetszett,a lányok inkább vetálytársat láttak bennem.De csak azt tudom tanácsolni,h légy önmagad!Ne érdekeljen ki mit mond!:)

előző vtam

2010. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!