Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen haj állna jól nekem?...

Milyen haj állna jól nekem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mutassatok képet légyszi aki tud.

Szóval hosszú fekete hajam van és kicsit nagy fejem. Most oldal frufrum van de soha nem áll sehogy sem a hajam és valamit újítani szeretnék rajta. Ha összekötöm akkor még nagyobbnak tűnik a fejem és sehogy sem néz ki a hajam, csak akkor jó ha ki van vasalva. A hosszából nem szeretnék vágatni.


2010. aug. 15. 01:12
 1/4 anonim válasza:
53%
Ha nem mutatsz képet, honnét tudná bárki megmondani milyen haj áll neked jól?
2010. aug. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%
Ha nem mutatsz képet nem kapsz értelmes vagy jó választ te észlény! Legyél kopasz! Hajjal-haj nélkül sincs semmi a fejedben. Kopaszon legalább szellőzik. De a legértelmesebb válasz amire számíthatsz az az, hogy bízd a fodrászra.
2010. aug. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az a baj, hogy a kerek/nagy fejhez csak az egyenes mutat jól. Nekem is "nagy" fejem van:D És ha kicsit is hullámos, esetleg göndör, nagyon kiszélesedik:D Szóval ha épp nem vasalom, akkor hagyok oldal frufrut(az kell, mert elvesz a szélességéből=keskenyíti) és felkötöm alulra, copfba, konytba, fonatba stb. Lehet ám kísérletezni. Hosszából semmiképp se vegyél, a hosszú egyenes a megfelelő. Meg az oldalfrufru:D Szóval mást nem nagyon tudsz. Max az asszimetrikus bob. Mindenképp asszimetrikus forma kell.
2010. aug. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hogy egyesek mekkora köcsög, bunkó, parasztok tudnak lenni.

Aki meg esetleg hasonló adottságokkal rendelkezik mint én az meg tudja mondani kép nélkül is. Hiába látnátok rólam képet attól még nem tudnátok megállapítani hogy amit elképzeltek hogy is állna nekem.

Utolsónak pedig köszi.

2010. aug. 15. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!