Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jól állna a hosszú haj?

Jól állna a hosszú haj?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves fiú vagyok, régóta szeretnék már hosszú hajat, de ma határoztam el magam. Ettől függetlenül Érdekel a véleményetek és ha túl sok negatív kommentet kapok, inkább nem kezdek bele. 1m 75 cm magas vagyok. 80 kg(igen kicsit túlsúlyos de dolgozok ellene). az arcom a fejem átlagos, semmi torzió vagy hasonló, egy kicsit(de tényleg kicsit) pufi, de ez a túlsúly miatt. A jobb szemöldökömben van egy pirszing: ezüst, vége felé keskenyedő, hegyes. Nagyjából vállig érő, hátul kicsit hosszabbra hagyott hajat szeretnék.Szemüveges vagyok, de mire meglesz a végleges haj addigra átváltok kontaktlencsére A hajam színe sötétbarna, egyenes, hamar megnő.Válaszokat előre is köszönöm, ha valamilyen infót kihagytam kérlek írjátok ki és válaszolok rá.Kérlek titeket ne írjatok hülye kommenteket, és a pirszinggel kapcsolatban: nem, nem vagyok pózer, kiskorom óta akarok többet, épp úgy mint tetkót.
2011. okt. 16. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy el lehessen dönteni, illene vagy sem, elsősorban kép kéne.

Viszont: éljenek a hosszúhajú srácok! :D Komolyan. :)

Jah, és a piercing nagyon oké. .P

17/L

2011. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

képet!! :D

16/L

2011. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kettő lány kapásból? :) Képet nem nagyon tudok küldeni, csak eszméletlen hülyék vannak és/vagy régiek.Facebookon pedig eléggé szégyenlős vagyok, inkább a bejelölteken vagyok rajta.(illetve csak azokon) De ha érdekel: Csikja Gergő.


Bocsánatot kérek az esetleges csalódásokért.

2011. okt. 17. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:

második vagyok. :)

szerintem növezd meg, próbáld ki, és kérd ki ismerőseid véleményét. én így bocsi, nem tudom megállapítani..:))

2011. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) De ha már egyszer megnövesztettem nincs az az isten hogy levágjam :D
2011. okt. 18. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:
hátha te így gondolod :DD rajta, próbáld ki! :)
2011. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már ez is sokat segített :D
2011. okt. 20. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!