Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha másik...

Miért van az, hogy ha másik városban vagyok akkor sokkal több ember jön oda, pl egyszerű meccsnézés alatt a szórakozó helyen azzal, hogy milyen álomszép vagy stb?

Figyelt kérdés

Ha a saját városomban vagyok nem túl gyakran jönnek oda, de ha más városban, akkor rögtön odajönnek, hogy milyen szép vagyok, meg hogy fizetnek helyettem ha megengedem ilyesmi?

19l

Mind a 2 település megyeszékhely.


2010. aug. 14. 20:53
 1/3 x Susy Omega x válasza:
a saját városodban talán gyakran látnak, nagyjából tudják, hogy ki vagy, ismerős az arcod... és könnyebb olyan csajnak csapni a szelet, aki nem helyi, azaz nem is botlasz bele reggelente az utcán, hanem csupán szórakozhatsz a társaságában. viszont az is elképzelhető, hogy az otthonod tele van puhapecsekkel. :D esetleg túl jó csaj vagy. adj a szépségedből. :D jó, annyira nem szorulok rá. oké, eltértem a témától. bocsi. :D
2010. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát azért nem olyan kicsi a város, hogy ismerjenek látásból. Főleg, hogy nem járok el olyan gyakran, hogy sanszos legyen a találkozás mindenkivel. Annak meg elég kicsi az esélye, hogy mindig ugyan azzal a halmazzal találkozzak, val.szám. szerint akkor lottóznom kéne lassan :D
2010. aug. 14. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:

nyugi, velem is ugyanez van :)

mondjuk én kisvárosban lakom, errefelé még mindig a plébojos fülbevaló meg a latexnaci a menő haspólóval, strasszal és flitterrel megszórva, szóval én nem vagyok valami menő...

sajnos ehhez hozzá kell szokni ;)

2010. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!