Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?

Szerintetek milyen az alakom?

Figyelt kérdés

bocsii.tudom hogy már volt 1oo ilyen kérdés én azért kérdezem mert nyáron felszedtem pár kilót és szerintem a hasam meg a combom így nőtt:/ :| légyszi mondjátok el hogy mi a véleményetek:) negatívat is írhattok nem akadok ki:) köszönöm! ja és kort nemet pls. köszi! 17/L


[link]

[link]

[link]


2010. aug. 12. 19:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy valamit kellene, formálni.

Kondi terem, formáló edzések, kicsi izom és már bomba is lennél.

2010. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagy csinos mert túl vékony vagy, ez egy pasinak sem jön be. Hízzál még légyszíves :D


23/F

2010. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tulsagosan szet allnak a labaid, nem igazan van vekony derekad es tul feher vagy. nem akartalak megbantani, de nekem ez a velemenyem es te kerdezted:)
2010. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
54%
Gusztustalan egy alakod van, ha nem látnám a melltartódat azt hinném fiú vagy, mert teljesen egybe van a derekad a csípőddel. Elég csúnya látvány. A lábaid pedig görbék és nagyon vékonyak.
2010. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
51%
Hát szerintem nagyon jó alakod van, nem érdemes fogynod. :) Nekem nagyon tetszik így, hogy nem kétszer akkora a csipőd, mint a derekad. :) 18L
2010. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
86%

fogyni?

így is vészesen vékony vagy , miből kéne fogyni?

te jó úr isten!

2010. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
77%

tegnap 19:40

és 20:56-ossal értek egyet...

Szörnyen csúnya tested van.. hóófehér.. egybe mint egy tönk basszus.. azok a lábak is úúristen mint görbelábú tifisz tofusz.


Biztos vagyok benne hogy elvártad hogy dicsérgessünk hogy hűű dee szexii blah blah blah.. hát tőlünk ezt nem kaptad meg.. mind hazudott aki azt mondta széép.. lefogadom melled sincs azért nem raktál fel olyan képet, hát ha nagy lenne már villognál vele.. meg az a plöttyedt segg hát egyszerűen nem értem minek tetted fel magad.. na mind1 bocs az off-ért.. Sziiaa

2010. aug. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat mindenkit felpontoztam:D amugy nem vagyok anorexiás és nem fogok hizni:) akaratlanul lehet mint ahogy ez most a nyáron is megtörtént..

köszi h őszinték voltatok ezt akartam:) amugy most hogy irtátok tényleg eléggé egybe van a derekam meg a csipőm de azért sztem felismerhető hogy csaj vagyok már megbocsáss egyik válaszolo:D

barnulni probálok de csak megégni tudok és nem fogom szétcseszni a bőrőm szoliba sajnálom.

ja és utolsonak.. nem azért raktam fel h dicsérgessék mert élőben eleget disérik az emberek de igy anoniman más mert nem ismertek és bátrabban megmondjátok a véleményeteke ugy gondolom:) én nagyon remélem h nem hazudott senki mert tökre értelmetlen lenne mivel anonim az egész oldal:D megesik h vkinek más a véleménye mint neked. a mellem 75/b ha nagy lenne se villognék vele mert leszarom mekkora jol megvagyok ígyis és amugy se arra voltam kiváncsi hanem a combomra meg a hasamra főleg. a seggem meg nemplöttyedt mivel "gyurok" rá de te biztos megállapitod egy képből hogy mennyire plöttyedt vagy sem... vagy pedig nem vagy tisztában a plöttyedt szo jelentésével.. namind1:D joéjt:D

2010. aug. 13. 01:29
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Formátlan vagy, és kicsi a melled
2010. aug. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

vékony? mégis hol? oldalról nézve igen

amúgy kicsit olyan alaktalan vagy, nem látszik a csípőd úgyhogy szerintem egy kis torna minden nap nem ártana

a combod elég vékony, azzal nem is lehet semmi bajod

2010. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!