Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nouvelle Vogue International?

Nouvelle Vogue International?

Figyelt kérdés

Szóval egy modellcégről szeretnék kérdezni.Ma megállítottak az utcán,hogy érdekelne-e,én meg azt mondtam hogy nem de mondták,hogy azért felírják a nevem meg a tel számom,hátha meggondolom magam.Majd hívni fognak stb stb ahogy ez lenni szokott.Szóval valakinek valami tapasztalata van a céggel kapcsolatban?Mert sok ilyen ajánlatot kaptam már,csak mindig sokat kellett volna fizetni.Na most nem tudom mivan,mert állítólag ez egy francia cég...

[link]


2010. aug. 12. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Már ott rosszul kezdődik, hogy az utcán megállítottak.
2010. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én ma voltam a kasztingon . Engem Győrbe a Baross úton állítottak meg. A konferencia hotelbe volt. Voltak gyerekek fiatalok fiuk, lányok. Rendesek voltak először volt egy tájékoztató utána hármasával mentünk be ott járni kellett meg készítettek pár fotót. Akik jó azt vasárnapra hívják vissza. Ott pontoztak minket meg kérdeztek hogy kivagy meg ilyenek.

Elég korrekt cégnek tűnik. Aki tovább jut ott már profi fotót csinálnak meg smink haj ilyenek. És onnan aki tetszik nekik az akár szerződést is kaphat. Fizetni csak annak kell akit kiválasztanak és szerződést kötnek. (portfóliót kell fizetni ) azt nem tudom hogy mennyi.

Ja ha nem vagy 18 ajánlott egy szülő.

Bár szerintem én nem jutottam tovább.

Hát remélem tudtam segíteni.


22/L

2010. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Szóval ez akkor olyan mint a legtöbb ilyen cég...Akkor szerintem fölösleges lesz odamennem,mert ha nagyon akarok akkor tudok máshol készíttetni portfóliót,csak max olyan céghez küldöm be akik híresebbek vagy akármi.Szóval köszi,megspóroltam a vonatjegyet :P

Amúgy engem is ugyanott állítottak meg :)

2010. aug. 12. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
epp a valogatasrol jovok en is... kivancsi vagyok mi lessz a vege...
2010. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
haat engem most ertesitettek, hogy tovabb jutottam... holnap megint kel menjek, ha megtudom hogy tenyleg komoly-e es hogy mennyit kell fizetni, akkor irok...
2010. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!