Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átvágott az International...

Átvágott az International Models Agency?

Figyelt kérdés

Akit most szédítenek, az nehogy bedőljön, elkérnek kb 150 ezret fotózás, set kártya és felkerülés a honlapra címen, aztán munkát azt nem adnak.


Engem átvágtak. Olyanokat keresek, akiket szintén lehúztak csomó pénzzel, aztán nem adtak semmilyen munkát. Címük: Budapest, Aradi u. 8-10 Mégcsak véletlenül se oda menjen, aki modellkedni akar!


2010. júl. 25. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elolvastatnám egy ügyvéddel a szerződést, mert lehet, hogy benne van az is, hogy miért nem csinálják ezt, vagy azt. Ha az ügyvéd azt mondja, hogy nincs a szerződésben szó arról, ami veled történt,lehet hogy tudsz lépni.Nem tudom, hogy történt, mi az igazság, leht, hogy azért nem kaptál munkát, mert nem volt megfelelő a profilod egyik éppen aktuális munkához sem.
2010. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ott a baj, hogy a sok kis beképzelt p*csa azt hiszi, hogy milyen szép. Két héten belül 3 e-mailt kaptam, hogy menjek kasztingolni ide v oda...

Ha tényleg jónak találnak, megcsinálják neked INGYEN a portfóliót, azért, mert utána tudnak munkát adni, mert tényleg alkalmas vagy modellnek. Ha kapnak felkérést, ők bezsebelnek érte egy halom pénzt, és persze a munkádért te is kapsz, szóval ŐK fizetnek NEKED. Kicsit utána kellene nézni a dolgoknak, aztán leszállni a földre. Szépnek biztos szép vagy, meg csinos is, de ettől még igen kicsi az esélyed, hogy modellnek is jó legyél.

2010. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. igen, én is levágtam közben a dolgot, ezért csak a fotókig fizettem a set cardért és a többiért már nem. Amit közben elküldtem másik ügynökségnek, hogy nekem már van portfolióm, ahol mondták, hogy ez nem az, ezek amatőr képek. Pár emberkével beszéltem,k érdeztem ők kaptak-e munkát, de kb senki nem kapott. Párszor hívtak, hogy fizessem ki a maradékot és akkor kapok komolyabb munkát; utcán kereshetek még több balekot "hosztesz" címszó alatt.
2010. júl. 25. 17:02
 4/4 A kérdező kommentje:
2010. júl. 25. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!