Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MIért van az, hogy ilyen...

MIért van az, hogy ilyen teljesen átlagos vagy egy kicsit duci lányok testalkatát agyon dicsérik?

Figyelt kérdés
Nekem teljesen ilyan a testalkatom : [link] .Akkor már nekem rondának számít az alakom vagy mi?
2010. aug. 12. 00:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

hát ami üzletekbe én járok ott olyan 25-től max 30-ig vannak, esetleg 31

nekem mondjuk néha jó a 30-31 de van hogy 1-2vel kellene csak nagyobb de persze hogy nincs

amúgy debrecenbe ázsia centre, szuper nagyker...

2010. aug. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

amúgy a csizmák meg tök változóak, nekem is van olyan ami lötyög és olyan is aminek alig megy fel a cipzárja

2010. aug. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

ja amúgy mondd már meg nekem azt a boltot ahol 30 felett kezdődnek

köszi : )

2010. aug. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Úgy érteti a kérdező (legalábbis véleményem szerint), hogy ezen az oldalon ha valaki felrak egy olyan kérdést, hogy milyen alakom van blabla és csatol hozza egy képet egy kissé duci vagy teljesen átlagos csajról, mindenki írja, hogy jajj egyáltalán nem kell fogynod, így tökéletes vagy, ha fogynál csúnya, csontsovány, anorex lennél, míg hogyha egy sportos, vékonyabb lány rakja fel a kérdést, az emberek nagy többsége azt írja majd, hogy de sovány, ronda, ízléstelen stb. vagy...
2010. aug. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mint Victoria, sovány vagyok, és elég magas.. 25-ös gatyát hordok, ami pont passzol, de engem dicsérnek a pasik, anyám, mindenki..
2010. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
01:58 - Kérem a bolt címét, mert itt Pesten, amiket én ismerek, azok 30 fölötti méreteket (fazonokat) árulnak, nekem meg a 20-as fazonok jók, a 30-asok vagy csípőn nem jönnek fel, vagy derékban bő.
2010. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 06:26


Én is 25ös nadrágot hordok, csak sajnos nem Magyarországon élek, nem tudok segíteni.

2010. aug. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
ez azért lehet mert kezd kimenni a diavtból a deszka-típusú női alak. Ez nem azt jelenti hogya duci a szép. A nőies a szép. öltözködésről pedig annyit hogy sneki sem talál magának ruhát, emrt ezek egy kaptafáa mennek, az emberi test meg ugye egyedi. de nem tudnak ugy gyártani ruhát h minden testalkatra figyeljenek.
2010. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Igen,ezt én sem értem,én elég vékony vagyok de viszont eddig mindegyik fiúnak bejött mert azért nem vagyok deszka csak annyi h nincs rajtam fölösleg,de itt egy tökéletes alakú lányra azt mondják hogy betegesen vékony.Lehet h sok itt a duci és hát nekik az egészséges ha ducibb vagy mert nekem a kicsit ducibb lány ismerőseim mindig hizlalni akarnak,ezt nem rosszból mondom.
2010. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem divat és nem EGÉSZSÉGES kórosan soványnak lenni, ma már nagyjából díjat érdemel, aki képes az eltorzult ideálok és testképzavarok korában normális testsúlyt fenntartani. Mindenki nézzen ki úgy, ahogy neki tetszik, DE legyen egészséges. Szerintem.
2010. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!