Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MIért van az, hogy ilyen...

MIért van az, hogy ilyen teljesen átlagos vagy egy kicsit duci lányok testalkatát agyon dicsérik?

Figyelt kérdés
Nekem teljesen ilyan a testalkatom : [link] .Akkor már nekem rondának számít az alakom vagy mi?
2010. aug. 12. 00:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez nekem nagyon ronda...
2010. aug. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Mert inkább Samuval fekszenek le, mint egy disznóval.

És hogy Samut kapják meg, azt emelik piedesztára, a disznót meg lenézik.

2010. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk ahogy olvastam csak a lányok dicsérik az ilyen lányokat.És az olyan kérdésre,hogy pl."fiúk nektek milyen az ideálotok" -mindenki kihansúlyozta,hogy vékony lány legyen.Szóval most inkább lányok véleménye érdekelne,nektek miért tetszik ha valaki duci?Mert én komolyan nem értem :DDD
2010. aug. 12. 00:49
 4/23 anonim ***** válasza:

Hol dícsérik agyon az általad leírt testalkatú lányok alakját?:O Én nem tapasztaltam ilyet.

Linken szereplő csaj vékony és formás (megnézném azért más képen is), de nekem jobban tetszenek a szélesebb csípőjü nagyobb fenekü csajok.

Átlag feletti teste van a képen lévő csajnak, már amennyire az adott kép alapján meg tudom ítélni.

2010. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen vékony, és nem voltam egészséges, most se vagyok túlsúlyos, de azért már van alakom (az átlagostól messze vagyok, mert alacsony vagyok, és az nem átlag, mert nehezen kapok ruhát), egészségesebb vagyok, nem ver le olyan könnyen egy betegség. A túlsúlyról az a véleményem, hogy van egy határ, amit nem szabad átlépni (de a másik végletben sem), mert akár bele is lehet halni (anyukámmal a túlsúlya miatt megjártuk a poklot, de szerencsére ő meggyógyult).
2010. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Az átlagos és a kicsit ducikat dicsérik agyon?! :O

Te ezt honnan szedted? Mert én nem hallottam még ilyenről, inkább pont hogy már a majdnem hogy túl soványakat.

2010. aug. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

01:11 vagyok

még annyit hogy szerintem több az átlagos és a ducibb ember mint az olyan mint pl a képen van és sok betegség azért alakult ki és sokan azért mentek és mennek tönkre lelkileg is mert ők is nagyon véknyak akarnak lenni.

az lenne a jó ha az átlagos és a kicsit ducibbakat is elfogadnák de néhány kiló felesleget is egyből mindenki kiszúr vagy ha valaki nem elég vékony akkor egyből meglátják az emberek

2010. aug. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Tavaly akartam venni csizmát télre, rajtam nincs felesleg, de a csizma cipzárját csak félig tudtam felhúzni... :-D Remélem, idén már nem csak a fogpiszkáló lábszárakra készítenek majd csizmát, mert a régi idővel tönkremegy és mezítláb nem járhatok. :-)
2010. aug. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van hogy a ruháknál is vagyis egy átlagos boltban is főleg csak a véknyaknak készített ruhák, csizmák..vannak.
2010. aug. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

hát nálam pont ez a gond h nadrágból is kb a 27 es kéne és nem találok magamra nadrágot mert mindenhol 30 felett kezdődnek.

a csizma téma viszont 38as lábam van és ami jó a lábamra az a vádlimon lötyög és ugynézki mintha gumicsizmában lennék...

nagyon nehéz nadrágot találni magamra. ugyhogy engem ne idegesítsetek.ha tud vki debrecenben olyan ruhaboltot ahol az én méretemre van naci az írja meg mert érdekel!

köszi

18/L

2010. aug. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!